aktualizacja 

Nauczyciel wrócił z frontu. Tak zareagowali na niego uczniowie ukraińskiej szkoły

W mediach społecznościowych opublikowano wzruszające nagranie wideo z jednej z ukraińskich szkół. Pokazano reakcję uczniów na swojego nauczyciela, który wrócił właśnie z frontu wojennego. Materiał chwyta za serce.

Nauczyciel wrócił z frontu. Tak zareagowali na niego uczniowie ukraińskiej szkoły
Nauczyciel wrócił z frontu (Twitter, NEXTA)

Bestialski atak armii Władimira Putina na Ukrainę trwa nieprzerwanie od 24 lutego. Rosjanie od początku inwazji łamią wszelkie oficjalne zapowiedzi. Atakowane miały być wyłącznie cele wojskowe. Niestety, słowa te okazały się kłamstwem. Najeźdźcy nie mają litości wobec ludności cywilnej. W wielu miastach widać efekty bombardowań budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Siły Zbrojne Ukrainy robią wszystko, aby ochronić ojczyznę przed najeźdźcami. To właśnie heroizm Ukraińców sprawił, że udało się odbić część zajętych przez Rosjan terenów, a także obronić stolicę kraju - Kijów. W działaniach na froncie wzięło udział wielu mężczyzn, którzy nie mieli żadnego doświadczenia w walce. Ukraińcy otrzymali 24 lutego zakaz opuszczania krajów. Wyjechać mogły jedynie kobiety i dzieci.

Niedoświadczeni ochotnicy ryzykowali życiem, aby ochronić ojczyznę. Niezależnie od wykonywanego na co dzień zawodu wiele osób chwyciło za karabin i udało się na front, aby walczyć z rosyjskim najeźdźcą. Istniało ogromne ryzyko utraty zdrowia lub nawet życia. Był to ogromny stres zarówno dla żołnierzy ochotników, jak i ich rodzin.

Wzruszające sceny w ukraińskiej szkole

Do walki stanęły osoby z różnych środowisk. Wśród ochotników nie zabrakło nawet nauczycieli, którzy zajmowali się na co dzień edukowaniem młodzieży. Jednemu z nich udało się pokonać trudy wojny i wrócić do domu. W mediach społecznościowych opublikowano wzruszające nagranie wideo z ukraińskiej szkoły. Do jednej z sal wszedł właśnie nauczyciel, którego uczniowie od miesięcy nie widzieli, gdyż mężczyzna toczył walkę na froncie. Cała grupa z ogromną radością rzuciła się na bohatera w mundurze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić