Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Nauczycielka polskiego zmarła na COVID-19. Lublin w szoku

248
Podziel się

Czwarta fala koronawirusa przybiera na sile, a najmocniej skutki pandemii widoczne są na Lubelszczyźnie. Z powodu COVID-19 zmarła nauczycielka polskiego.

Nauczycielka polskiego zmarła na COVID-19. Lublin w szoku
Nauczycielka polskiego zmarła na Covid-19. (GETTY, NurPhoto)
bFdWZZWt

Tak źle nie było od kwietnia. Niebezpiecznie rośnie liczba zakażonych i chorych, którzy wymagają szpitalnej opieki. W środę zdecydowanie najwięcej przypadków potwierdzono w województwach: mazowieckim (1687) oraz lubelskim (1632). To właśnie w tym drugim regionie sytuacja jest najtrudniejsza.

W niedzielę z powodu zakażenia koronawirusem zmarła nauczycielka języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 18 przy ulicy Długosza w Lublinie.

bFdWZZWv
Sytuacja jest bardzo poważna, a u nas dodatkowo jeszcze miała tragiczne skutki. Przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono również u zaszczepionych nauczycieli - mówi w rozmowie z ''GW'' Katarzyna Orzeł, dyrektorka placówki.

Jak czytamy, obecnie w szkole nr 18 w Lublinie stacjonarnie uczą się jedynie 4 na 22 klasy. Kwarantanną zostali objęci także najmłodsi uczniowie klas I-III. Dyrektor placówki dba o zdrowie nauczycieli i nie widziała innego wyjścia jak przejść na naukę zdalną.

Nauka zdalna? Czarnek mówi nie

Mimo coraz gorszych prognoz, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek nie przewiduje powrotu większości szkół do pracy zdalnej.

bFdWZZWB
Na pewno jest problem z kondycją psychiczną dzieci i młodzieży po lockdownie. Nie jest tak tragicznie, jak przewidywano wcześniej, ale jest źle. Dokładne dane będziemy mieć na za kilka tygodni - mówił minister edukacji.
Zobacz także: Wrzawa po wpisie Tuska. Riposta z PiS
bFdWZZWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(248)
Trueech
2 miesiące temu
Szczepionki działają bo po co się leczyć amantadyna iwermektyna hydroxychlorochinina .... wziewy sterydowe ibuprom duża dawka rano południe wieczor ..
True
2 miesiące temu
W mojej tez zmarła nauczycielka pedagog po pfizer szybciutko się zawinęła serduszko chyba ... szczepcie się dalej pozdrowki ....
Ella
2 miesiące temu
A ta nauczycielka śp .byla szczepiona? Od razu miała pomóc czy teleporady i patacetamolem rzecznicy kazali jej się leczyć?
bFdWZZWX
Hej d
3 miesiące temu
Polecam przeczytać książkę 'OPERACJA PANDEMIA' oraz 'Covid 19 globalna mistyfikacja' wtedy zrozumiecie co się dzieje na świecie.
Koli
3 miesiące temu
Zabezpieczcie prace nauczycieli poprzez odpowiednie wyposażenie i dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnych ktore są płatne niestety. Przestańcie nakręcac spiralę problemów z nauką zdalną i stresem. Więcej motywacji i wyrobienia obowiązkowosci u dzieci i młodzieży. Maly zakres obowiązków bo rodzic wszystko zrobi.
Pawel
3 miesiące temu
Szkoda człowieka. W moim otoczeniu zamrły już 2 osoby, jedna ma ciężkie powikłania. Zawsze jak spotykam antyszczepionkowców to rekomenduję wejście na www zaszczepsiewiedza pl bo trudno o lepsze zrodlo wiedzy w internecie nt szczepionek
majazielinska...
3 miesiące temu
akórat z mojej szkoły :(
Qqw
3 miesiące temu
I co nauczyciel zaszczepiony i zmarł i każą się szczepić. Co to daje ???
Zen
3 miesiące temu
Nauczycielki w mojej szkole zaszczepiły się w większości tylko pierwsza dawka. Druga nie chcą się szczepić
fjuo
3 miesiące temu
Pdawdopodobnie po szczepieniu, bo 99% nauczycieli zaszczepionych, u nas w szkole zmusili ostatnią panią.
Meg
3 miesiące temu
A czy wiadomo cokolwiek na temat szczepienia? Jeśli nie napisali nic na temat szczepionki, to przypuszczam, że była zaszczepiona. W przeciwnym wypadku na pewno wykorzystaliby okazję do zrzucenia winy na brak zaszczepienia się przez tą panią...
Polak.
3 miesiące temu
Z całym szacunkiem dla jej ś.p+,ale czy tylko ona umarła,ile tragedii na tym świecie .No ale WP musi robić wrażenie litosciwej,takie jak w temacie kar dla Polski , który jest na pierwszym miejscu.
Ktoś
3 miesiące temu
Po prostu szkoda człowieka a wstyd mi za was głupio konentujący bez uczuć marne istoty.
bFdWZZWP
ANAN
3 miesiące temu
Nie powinno się szpitali zapychać covidowcami co się nie szczepią bo nie wierzą w covida na stadion z nimi niech tam dojdą do siebie albo out.Zamykają całe oddziały dla covidów a gdzie mają się leczyć inni?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić