o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

"Wzorowy ojciec". Po tym incydencie nie jest już politykiem PiS

219
Podziel się

Marek G., były przewodniczący rady powiatu łosickiego, miał ukraść ciągnik, a potem jechać pod wpływem narkotyków. Został wyrzucony z partii, a jego zachowanie skomentował w rozmowie z "Super Expressem" poseł Krzysztof Tchórzewski.

"Wzorowy ojciec". Po tym incydencie nie jest już politykiem PiS
Radny PiS jechał pod wpływem narkotyków (Policja)
bESqehkl

W połowie października policjanci z Mazowsza zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli sprzęt rolniczy wart niemal pół miliona złotych. Jednym z podejrzanych okazał się polityk Prawa i Sprawiedliwości Marek G., były już przewodniczący rady powiatu łosickiego. To niewielka miejscowość na wschodnim krańcu województwa mazowieckiego.

Potem okazało się, że był pod wpływem narkotyków i posiadał przy sobie ponad 7 gramów substancji psychotropowych. Jak poinformowała prokuratura, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

bESqehkn

Są nowe informacje w tej sprawie. Kilka dni po zatrzymaniu Marek G. zrzekł się mandatu radnego. Rada powiatu przyjęła jego rezygnację z funkcji w samorządzie. Oficjalnie nie jest już też członkiem Prawa i Sprawiedliwości - informuje "Super Express".

Zawiódł byłego ministra

Marek G., w wyborach w 2019 roku chciał zostać radnym w Siedlcach. Miał nawet poparcie posła Krzysztofa Tchórzewskiego, który jest teraz rozczarowanym zachowaniem swoich kolegów.

bESqehkt
Marka znam od 10 lat. Cieszył się ogromnym zaufaniem lokalnej społeczności, zawsze aktywny i skory do działania. Wzorowy ojciec rodziny. Byłem zszokowany tym, co zrobił. Kompletnie nie rozumiem, co się z tym człowiekiem stało - powiedział "Super Expressowi" Tchórzewski.
Zobacz także: Rekonstrukcja rządu. Wiemy więcej. Adam Bielan zdradza szczegóły
bESqehkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(219)
PO samo zło
4 tyg. temu
I taka zasadnicza różnica jest między PIS a PO , w PIS jak ktoś przeskrobie to idzie do więzienia a w PO to bronią go wszyscy i zgodnie z doktryną Nojmana nic mu nie grozi !!!!
Marek G
miesiąc temu
Srogie piguły Sebastianie!
piss
miesiąc temu
tak śpiewają w pisie teraz " dał nam przykład bonaMarek jak siedzieć mamy
bESqehkP
Miau miau
miesiąc temu
"Marek G., były przewodniczący rady powiatu łosickiego, miał ukraść ciągnik," Skoro jedynie miał i się rozmyślił, to dlaczego tak srogo ukarany? Co wy z tym miauczeniem macie, skoro informacja pewna.
UZMYSŁ⚫WIENIE...
miesiąc temu
W PO posłowie są przedsiębiorcami, wiedzą jak kasę zarobić , do PISu są poszukiwani wyłącznie rewolucjoniści, im większa umiejętnośc siania fermentu i naklejania łatek złodzieja na PO tym dla Kaczki lepiej.
jinmnj
miesiąc temu
Nie dostał się do żadnej Rady Nadzorczej to musiał sobie inaczej radzić...to wina PiS
xxx
miesiąc temu
to teraz trzeba kolegę wspomóc w trudnych czasach jeden umorzy ,jak to się nie uda to adrian ułaskawi a puki co jakiś stołem na przeczekanie w spółce skarbu państwa ?? może sołtys do koncernu paliwowego zatrudni ??
hanysz
miesiąc temu
POdsypanie narkotyków i namówienie przez "przyjaciela" do przestępstwa to jedna z wielu metod ubeckich zdrajców. A facet honorowo wystąpił z partii, nie tak jak peowscy złodzieje udając, że nic się nie stało, bo wiedzą, że jeśli tylko nie opuszczą po to kolesie będą ich bronić jak Konstytucji
Kropidłowski
miesiąc temu
A może woda święcona uderzyła mu do głowy????
Polak
miesiąc temu
Pamiętam go, jak tańczył u rydzyka i jak bił brawo razem z ziobrą i tym rzecznikiem praw dziec i nowakiem, gdy rydzyk pochwalał pedofilię czarnokieckowych
Dzinga
miesiąc temu
To był człowiek prawy i sprawiedliwy jak reszta bandy.
Piotr Mańka.
miesiąc temu
Pójdzie dwa razy do spowiedzi, da pare razy na tacę będzie czysty jak łza!
Dewa
miesiąc temu
No to ma pecha że nie jest z PO bo by był broniony jak niepodległość.A to że dopóki nie ma wyroku sądu to jest niewinny ,że narkotyki to aspiryna ,przejechał się bo miał taką potrzebę. Szkoda że miałeś pecha i nie jesteś z PO!!!
bESqehkH
Krzystzof 555
miesiąc temu
W "dobrej zmianie" jest choć jeden uczciwy człowiek???? Powinna powstać księga oszustów "dobrej zmiany" ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić