Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JKM
|

Nauczycielka uwiodła 15-letnią uczennicę. Policję zawiadomił jej mąż

45
Podziel się

Na osiem miesięcy więzienia brytyjski sąd skazał nauczycielkę matematyki za romans z 15-letnią uczennicą. Aby zataić swój związek przed mężem, 35-letnia Aimee Jones powiedziała mu, że jest biseksualna. Miała kłamać, że spotyka się z pełnoletnią asystentką z pracy. Kiedy mąż poznał prawdę, natychmiast zawiadomił policję.

Nauczycielka uwiodła 15-letnią uczennicę. Policję zawiadomił jej mąż
35-letnia Aimee Jones uwiodła 15-letnią uczennicę. Została skazana na 8 miesięcy więzienia (Facebook)

Nauczycielka matematyki z hrabstwa Durham z Wielkiej Brytanii nawiązała pierwszy kontakt z uczennicą, gdy ta miała 15 lat. W prywatnych wiadomościach Aimee Jones pisała dziewczynie, że odczuwa do niej pociąg seksualny. Para rozpoczęła współżycie, gdy uczennica miała 16 lat.

Związek nauczycielki i uczennicy trwał 15 miesięcy. W tym czasie para spotykała się na schadzki w parku i w samochodzie Aimee. Jak ustalili śledczy, kochanki rozbierały się do pasa, całowały i dotykały w kontekście seksualnym.

Powiedziała mężowi o romansie. Mówiła, że to koleżanka z pracy

W romansie z nastolatką Aimee Jones przeszkadzał jednak mąż, z którym kobieta ma 4-letniego syna. Aby uniknąć wykrycia zakazanego związku przez partnera, powiedziała mu, że jest biseksualna i spotyka się ze swoją asystentką. Poprosiła innych pracowników szkoły, by trzymali się jej wersji.

Małżeństwo zdecydowało, że ze względu na dziecko, nie będą kończyć swojego związku. Pewnego razu mąż postanowił jednak sprawdzić, kto jest partnerką jego żony. Ze zdumieniem odkrył, że Aimee widuje się z nastoletnią uczennicą. Natychmiast postanowił zawiadomić o sprawie policję.

Współżyła z nieletnią uczennicą. Brytyjski sąd skazał nauczycielkę

Nauczycielka przyznała się do współżycia seksualnego z nieletnią. Sąd Koronny w Teesside skazał ją na osiem miesięcy więzienia. Uwzględniono to, że kobieta okazała szczery żal i wykazała się troską o los swojej ofiary.

To bardzo smutna sprawa. Jesteś inteligentną, dobrze wykształconą i pracowitą kobietą. Byłaś szanowaną i dobrą nauczycielką. To wszystko jednak miało wpływ na Twoją ofiarę. Ufała ci, darzyła cię uczuciem, a ty to wykorzystałaś – zwrócił się do skazanej sędzia Christopher Smith.

Obejrzyj także: Nauczycielka znęcała się nad dziećmi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
ddlkh'j \
2 miesiące temu
jestem bi ale spotykam się tylko z 30+
leśnik
2 miesiące temu
ciekawe ile dostał by facet za romans z uczennicą?
Bubek
2 miesiące temu
W naszej miejscowości uczeń z nauczycielką stworzyli bardzo udany związek. Było im trudno, ale przetrwali do matury, wzięli ślub, założyli rodzinę, działają prężnie z własną firmą i z tego co wiem są szczęśliwi. Nie znam natury relacji tych Pań, ale z moich rozmów z dorosłymi Paniami niejednokrotnie już przed 10 rokiem życia budziły się potrzeby seksualne, a jako nastolatki całkiem świadomie szukały partnerów. Każdy rozwija się inaczej i czego innego mu potrzeba, mam nadzieję, że wyrok jest podyktowany całkowitym rozpoznaniem podstaw relacji po obu stronach. W innym wypadku krzywda na całe życie dla obu. O mężu tej babki się nie wypowiem, szkoda słów.
12stka
2 miesiące temu
O jeju 16 to prawie dorosła w Polsce można się ochajtać cywilnie z 16sto letnią osobą oczywiście za zgodą rodziców
nono
2 miesiące temu
A ja nie mogę żony namówić żeby jakąś koleżankę przyprowadziła. Szkoda
wiotki
2 miesiące temu
Pewno nie dawał rady, jakby ją dobrze pakował to by na bok nie poszła. A tak to chyba ona jego musiała pakować i już miała dosyć.
KOŃFUCKJUŻ
2 miesiące temu
Chciałem dodać,że to były uczestniczki procesu komunikacji, wyrażonego poprzez dotyk w kontekście ...
KOŃFUCKJUŻ
2 miesiące temu
"Dotykały w kontekście seksualnym". Toż to czysta poezja. W sensie konseksualizowanym.
Mama
2 miesiące temu
Boze nawet nie wiem jak to skomentowac. Straszne, oblesne, chore i ktos taki uczyl dzieci.
Mapja
2 miesiące temu
Nie no chore to wszystko cały ten świat
Piotras
2 miesiące temu
Prawie wszyscy w Europie zabrali się za politykę Jeden ma taki pomysł inny odwrotnie myśli przepychanki wiece to trochę przypomina walkę komunistów o władzę A weryfikacja pracownika nikt się nie zajmuje Potrzeba dobrze się przyjrzeć przy wyborze kandydata na ciepłe posady państwowe Nauczyciel to kiedyś wzór wszelkich cnót!!!!
Heh
2 miesiące temu
Pewnie miała najlepsze oceny z matmy. To dla tych co nie rozumieją relacji uczeń-nauczyciel.
zzz
2 miesiące temu
Wyrazila zal i wystarczy. Czy wystarczyloby, gdyby tak zrobil facet?? Nie to, zebym usprawiedliwial pedo, bo w takich przypadkach akurat domagam sie surowych kar.
Jonny
2 miesiące temu
A co one sobie wtykały? Bo gdzie to wiemy. Do ucha i nosa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić