Nauczycielka uwiodła 14-latka. Kiedy chciał z nią zerwać, wpadła w amok

12

25-letnia nauczycielka została zatrzymana za uprawianie seksu ze swoim 14-letnim uczniem. Kobieta używała także fałszywych kont w mediach społecznościowych, aby prześladować kolegów nastolatka i zmusić ich do milczenia.

Nauczycielka uwiodła 14-latka. Kiedy chciał z nią zerwać, wpadła w amok
Nauczycielka uprawiała seks z 14-latkiem. (Policja)

Fatinham Hossain z Horsham w West Sussex usłyszała w piątek wyrok pięciu lat pozbawienia wolności za seks ze swoim 14-letnim uczniem. 25-latka została zatrzymana w czerwcu 2020 roku po tym, jak na jaw wyszło, że od dłuższego czasu regularnie spotyka się nastolatkiem.

Uwiodła 14-letniego ucznia

25-latka i 14-latek byli w związku przez kilka miesięcy. Kiedy wiosną 2020 roku nastolatek próbował zakończyć relację Fatinham skłamała, że jest w ciąży. Cała sprawa wyszła na jaw, a nauczycielka została zatrzymana.

Fatinham wyszła z aresztu za kaucją i od razu zaczęła się mścić. Założyła kilka fałszywych kont w mediach społecznościowych, z których szantażowała kolegów 14-latka i zabraniała im składania zeznań na policji. Próbowała także wymusić na rodzinie chłopca wycofanie oskarżeń.

Posługując się fałszywymi nazwiskami, groziła, że ​​skrzywdzi chłopca i jego rodzinę. Powiedziała też, że ​​zapłaci mu za wycofanie zarzutów - przekazał Daily Mail detektyw Leigh Rankin.

Kobieta została skazana na pięć lat i cztery miesiące pozbawienia wolności. Wpisano ją do rejestru przestępców seksualnych na czas nieokreślony. Otrzymała także zakaz zbliżania się do ofiary i jego rodziny.

Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić