Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

"Nic się nie stało": Michał Wiśniewski zwrócił się do Kuby Wojewódzkiego

11

Lider zespołu Ich Troje zdecydował się zabrać głos na temat "Nic się nie stało". Michał Wiśniewski odniósł się do oświadczenia, które gwiazdy wydały po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego. Padły słowa krytyki pod adresem Kuby Wojewódzkiego.

Michał Wiśniewski odniósł się do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego na temat filmu "Nic się nie stało"
Michał Wiśniewski odniósł się do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego na temat filmu "Nic się nie stało" (PAP)

Michał Wiśniewski odniósł się do zarzutów, że Latkowski bezprawnie wykorzystał wizerunek niektórych gwiazd. Gwiazdor podkreślił, że nie zamierza stawać w obronie reżysera, jednak upublicznione zdjęcia rzeczywiście zostały wykonane w Zatoce Sztuki. Przypomniał, że celebryci nie tylko tam bywali, lecz także sprzeciwiali się zamknięciu obiektu.

Żeby była jasność, nie jestem adwokatem diabła i nie bronię Latkowskiego, ale przecież te zdjęcia są powszechnie dostępne. W związku z czym wziął i powiedział: "Byliście w Zatoce Sztuki". Powiedział też na przykład: "Nie zrobiliście nic". No bo większość z tych osób stała z karteczką: "Ratujmy" czy tam "popieramy" czy "fajna jest Zatoka Sztuki" – cytuje Michała Wiśniewskiego "Pudelek".

Lider "Ich Troje" zaapelował do gwiazd, żeby rozważniej wybierały współprace. Jak sam przyznał, regularnie otrzymuje propozycje wsparcia akcji charytatywnych czy kampanii społecznych. Uważa, że sytuacja z Zatoką Sztuki powinna nauczyć osoby publiczne, by dokładnie sprawdzały, w poleceniu czego biorą udział.

Zobacz także: Zobacz też: Oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie Zatoki Sztuki

"Nic się nie stało": Michał Wiśniewski krytykuje Kubę Wojewódzkiego

Michał Wiśniewski wyraził opinię, że gwiazdy powinny były poprzestać na wydaniu oświadczeń. Lider Ich Troje uważa, że w przeciwnym wypadku dają jedynie pożywkę hejterom. Skrytykował również postępowanie Kuby Wojewódzkiego, zarzucając dziennikarzowi odciąganie uwagi opinii publicznej od problemu. Zaproponował, aby zamiast procesować się z reżyserem "Nic się nie stało", przeznaczył pieniądze na cele charytatywne.

Kuba, (...) jak jesteś takim cwaniakiem, to może zamiast odciągać uwagę od problemu (...) może by tak te pieniądze, które wydasz na proces, przeznaczyć właśnie na cele charytatywne? Ile dałeś na cele charytatywne w swoim życiu? Ile pomogłeś? – powiedział Michał Wiśniewski, cytowany przez "Pudelka".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić