Poszedł do szkoły i już nie wrócił. Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka z Częstochowy

55

Policja poinformowała o szczęśliwym finale poszukiwań 11-letniego Oliwiera z Częstochowy. Chłopiec zaginął 26 października po opuszczeniu szkoły. W środę został zauważony pod jednym ze sklepów w mieście. Wrócił już pod opiekę mamy.

Poszedł do szkoły i już nie wrócił. Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka z Częstochowy
Odnaleziono 11-letniego Oliwiera z Częstochowy (Getty Images)

W środę częstochowska policja poinformowała o zaginięciu 11-letniego Oliwiera. Chłopiec wyszedł ze szkoły w Częstochowie 26 października około godz. 15:20. Nie dotarł do domu i od tamtego momentu nie kontaktował się z rodziną.

Służby prosiły o pomoc w jego poszukiwaniu. W sieci opublikowano zdjęcie oraz rysopis zaginionego i apelowano o wszelkie informacje na temat możliwego miejsca jego pobytu.

Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka z Częstochowy

Dzięki nagłośnieniu sprawy Oliwiera udało się odnaleźć. W środę policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców o możliwości przebywania chłopca w okolicy sklepu na peryferiach miasta.

Mama Oliwiera potwierdziła tożsamość odnalezionego chłopca. Dziecko wróciło już pod jej opiekę. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

Informacja dotarła do wielu osób. Jedna z nich zauważyła chłopca w pobliżu sklepu w Częstochowie i powiadomiła o tym Policję. Dziecko wróciło pod opiekę mamy - poinfomowała policja.

Policja będzie wyjaśniać okoliczności zaginięcia nastolatka.

Zobacz także: Czego obawia się policja? Dziennikarz WP podaje statystyki
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić