Nie każdy się załapie. Ojciec Rydzyk zaprasza na imprezę sylwestrową

117

Ojciec Tadeusz Rydzyk zaprasza na zabawę sylwestrową, która będzie połączona z refleksjami nad mijającym rokiem i modlitwą. Koszt uczestnictwa w tym wydarzeniu można uznać za niemałe zaskoczenie.

Nie każdy się załapie. Ojciec Rydzyk zaprasza na imprezę sylwestrową
Ojciec Tadeusz Rydzyk (Getty Images, GRZEGORZ OLKOWSKI / POLSKA PRESS)

2022 rok przyniósł światu kolejne wyzwania. Sylwester to dobry moment, by raz jeszcze do nich wrócić i wyciągnąć odpowiednie wnioski. "Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc - mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy" - podkreśla radiomaryja.pl.

Za pośrednictwem tej strony internetowej zaproszono na Sylwestra z cyklu "Życie to COŚ WIĘCEJ!". Wydarzenie odbywać się będzie od 30 grudnia 2022 roku do 1 stycznia 2023 roku w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie! - czytamy w ogłoszeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta i sylwester za granicą. To jest dobry moment na rezerwację

Impreza u ojca Rydzyka nie dla wszystkich

Nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w sylwestrowym wydarzeniu w progach ojca Tadeusza Rydzyka. Propozycja jest skierowana do wąskiej grupy wiekowej.

Nasza oferta kierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Zapraszamy cię, skorzystaj! - zachęcają organizatorzy.

Cena? Tutaj można mówić o sporej niespodziance. Sprowadza się on bowiem wyłącznie do pokrycia kosztów posiłków. Uczestnicy muszą zapłacić 150 zł/osoba.

Organizatorzy w oficjalnym ogłoszeniu zwrócili się nie tylko do młodzieży. Zaapelowano również do rodziców i dziadków.

Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników - przekonują przedstawiciele Radia Maryja.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić