Nie mogła się powstrzymać. W nocy pokazała zdjęcie z Kaczyńskim

718

Joanna Lichocka w nocy z czwartku na piątek opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zapozowała z Jarosławem Kaczyńskim do... selfie. Chory przed dwoma dniami lider PiS prezentuje się na fotografii kwitnąco.

Nie mogła się powstrzymać. W nocy pokazała zdjęcie z Kaczyńskim
Lichocka pokazała selfie z Kaczyńskim (Instagram)

Joanna Lichocka aktywnie udziela się na portalach społecznościowych. Publikuje m.in. zdjęcia z sali sejmowej, ze swoich służbowych podróży czy ważnych spotkań.

Selfie z prezesem

11 listopada posłanka PiS była obecna na uroczystościach Święta Niepodległości w Krakowie. W sali Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" przy ulicy Piłsudskiego przemowy wygłosili m.in. Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński. Lichocka udostępniła na Instagramie mini fotorelację z wydarzenia.

Po ceremonii posłance udało się zatrzymać zapracowanego z pewnością prezesa PiS na małe tête-à-tête. Joanna Lichocka zrobiła sobie z Jarosławem Kaczyńskim zdjęcie. "Na koniec dnia miłe selfie" - Lichocka napisała w poście, który opatrzyła hasztagiem #fajnylider. Oboje są na fotografii szeroko uśmiechnięci i wydają się zadowoleni z przebiegu uroczystości.

Warto wspomnieć, że jeszcze przed dwoma dniami wicepremier ds. bezpieczeństwa nie wziął udziału w specjalnym posiedzeniu Sejmu poświęconym kryzysowi na granicy polsko-białoruskiej, gdyż jak tłumaczył Mateusz Morawiecki - był chory. Już dzień później jednak Kaczyński sprawiał wrażenie zdrowego, gdy uczestniczył w obchodach rocznicy smoleńskiej. Na zdjęciu z 11 listopada również prezentuje się całkiem krzepko.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Co z Kaczyńskim? Rzecznik rządu uspokaja
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić