Nie pozwoliła synowi palić w domu. Zrobił coś przerażającego

117

Rodzinny dramat rozegrał się w miejscowości Lake Wales w stanie Floryda. Do szpitala trafiła kobieta z raną klatki piersiowej. Po zbadaniu pacjentki, której stan pogarszał się z godziny na godzinę, lekarze dostrzegli tkwiący w sercu pocisk. Wkrótce wyszło na jaw, że strzelił do niej własny syn.

Nie pozwoliła synowi palić w domu. Zrobił coś przerażającego
Seth Settle dopuścił się zabójstwa. Ofiarą 19-latka padła jego własna matka (Getty Images, Polk County Sheriff's Office)

Jak informuje amerykański "Newsweek", nastolatek dopuścił się zabójstwa krótko po opuszczenia domu przez ojca rodziny. Mężczyzna zeznał później, że nic nie wskazywało, by mogło tego dnia dojść do strzelaniny lub nawet kłótni między synem a jego matką.

Wstrząsający powód zabójstwa w USA

Mąż ofiary zaraz po wyjściu otrzymał telefon, w którym został poinformowany o zabraniu żony do szpitala. Zaledwie kilka godzin później – zanim nawet zdążył odebrać ze szkoły córkę – dowiedział się, że jego partnerka zmarła. Kobieta miała zaledwie 52 lata.

Ofiara otrzymała strzał prosto w serce. W konsekwencji organ nie mógł dalej pompować krwi, dlatego doszło do zgonu. Opinię publiczną zszokowała tożsamość głównego podejrzanego. Według ustaleń "New York Post", zarzut zabójstwa usłyszał 19-letni syn zmarłej, czyli Seth Settle.

Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków

Seth Settle przekonywał, że choruje na depresję. Jak poinformował funkcjonariusz Grady Judd w rozmowie z "Fox 13 Tampa Bay", ustalenia policji wskazują na wstrząsający przebieg zdarzeń. 52-latka miała wejść do sypialni syna i przyłapać go na paleniu papierosów. Zażądała, aby nie robił takich rzeczy w domu, za co wściekły nastolatek strzelił jej w serce.

Uciekł, zostawiając ją. Nie pomógł, nie zadzwonił pod 911. Trudno mi nawet próbować opisać horror, do jakiego tam doszło – podkreślał Grady Judd dla "Fox 13 Tampa Bay".

Seth Settle usłyszał zarzut morderstwa drugiego stopnia. 19-latek odpowie także za manipulowanie dowodami, pięciokrotne podanie organom ścigania fałszywych informacji i używania broni palnej na terenie nieruchomości mieszkalnej.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić