Nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić pierwszego dnia szkoły

69

Popularna zagraniczna tiktokerka Alexis postanowiła podzielić się z internautami historią o tym, jak została matką. Zgodnie z jej relacją o ciąży dowiedziała się dopiero w dniu porodu. Doszło do niego po powrocie z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.

Nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić pierwszego dnia szkoły
Tiktokerka opowiedziała o swoim macierzyństwie. Twierdzi, że nie wiedziała o własnej ciąży (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, ideabug)

Alexis ma 19 lat, a wydarzenia, z których zwierzyła się użytkownikom TikToka, miały miejsce, gdy skończyła 15. Opublikowany przez nią film zebrał ponad 2,3 miliony wyświetleń i został "polubiony" przez ponad 802 tys. osób.

Tiktokerka opowiedziała o swojej ciąży. Nie wiedziała, że spodziewa się dziecka

Jeśli wierzyć relacji tiktokerki, zaczęła podejrzewać, że jest w ciąży pod wpływem komentarza swojej mamy. Miała od niej usłyszeć, że w trakcie oczekiwania na dziecko cierpiała na zgagę. Ponieważ 15-letnia wówczas Alexis także jej doświadczała, postanowiła wykonać test ciążowy.

Moja mama wspomniała, że gdy była ze mną w ciąży, cierpiała na zgagę, a ja zdałam sobie sprawę, że ostatnio też mi trochę doskwiera, więc w trakcie letnich wakacji zrobiłam test ciążowy – opowiadała Alexis na TikToku.
Zobacz także: Zobacz też: Szczepienia kobiet w ciąży. "Zakażone COVID-19 umierają 20 razy częściej"

Ponieważ wynik testu okazał się negatywny, Alexis uznała, że jej obawy były nieuzasadnione. 15-latkę dodatkowo uspokoił fakt, że miała regularne miesiączki. Wszystko zmieniło się, gdy wróciła do domu po uroczystości z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Test był negatywny, a ja miałam regularne miesiączki i żadnych objawów ciąży, więc wróciłam do szkoły – relacjonowała Alexis na TikToku.

Jak twierdziła Alexis, w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego czuła silny ból pleców. Wzięła jednak środki przeciwbólowe i o wszystkim zapomniała. Dolegliwości wróciły po powrocie, ale rodzice nie dawali wiary słowom 15-latki, sądząc, że córka chce wymigać się od pójścia na lekcje. Zmienili zdanie, gdy Alexis weszła do salonu.

Moja mama kazała mi zejść na dół, a potem spojrzała na moją spódniczkę, zobaczyła główkę dziecka i wpadła w stupor. (...) Skończyło się na tym, że urodziłam dziecko na podłodze salonu – twierdziła tiktokerka.

Alexis przekonywała internautów, że nie czuła ruchów dziecka, a jej brzuch się nie zaokrąglił. 19-letnia dziś tiktokerka twierdzi, że przyczyną było ułożenie łożyska.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić