Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Nie wierzysz, że zima się kończy? Mamy zdjęcia od użytkowników, które to udowadniają

6

Kończy się styczeń i chciałoby się rzec, że mamy środek zimy. Problem jednak w pogodzie, która zaczyna płatać niezwykłe figle.

Nie wierzysz, że zima się kończy? Mamy zdjęcia od użytkowników, które to udowadniają
(o2.pl)

Pogoda w tym roku zaskakuje. W czasie, gdy w niektórych miejscach globu zima nadeszła wyjątkowo niespodziewanie, u nas ta pora roku kończy się w bardzo dziwnym momencie. Nasi użytkownicy przesłali nam zdjęcia, które świetnie to pokazują.

Pani Ewa znalazła w ogrodzie kwitnącą różę. Roślina okryła się kwiatem już dwa tygodnie temu, jednak w pełni rozwiniętą różę mieszkanka Gdyni zdecydowała się przedstawić nam teraz.

Wiosna zaskoczyła także w Szczecinku. Tam z kolei z ziemi wybiły się pierwsze przebiśniegi. Zdjęcie również otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników.

Zima potrafi zaskoczyć w najmniej niespodziewanych miejscach. Mieszkańcy Maroka nie mogli nadziwić się kilka dni temu, gdy za ich oknami pojawiła się 5-centymetrowa warstwa śniegu. Biały puch spadł wśród palm i plaż po raz pierwszy od 1968 roku.

Śnieżna zima - wszystko na to wskazuje - kończy się. W lutym możemy spodziewać się nawet pierwszych zarysów kolejnej pory roku. Niemniej, na 1 lutego IMGW ostrzega jeszcze przed intensywnymi opadami śniegu na Podkarpaciu. Do tego obowiązują ostrzeżenia przed wichurami w woj. małopolskim i podkarpackim.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Największy śnieżny labirynt świata powstał w Zakopanem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić