Nie zaprosiła na swój ślub dziewczynki z ADHD. W sieci zawrzało

107

Prawdziwą burzę wywołał wpis jednej z kobiet w mediach społecznościowych. Brytyjka zapytała internautów, czy powinna bardzo źle czuć się z tym, że na własny ślub nie zaprosiła mającej ADHD córki kuzynki. Pod postem rozgorzała ożywiona dyskusja.

Nie zaprosiła na swój ślub dziewczynki z ADHD. W sieci zawrzało
Przyszła panna młoda nie chce na własnym weselu córki kuzynki (zdj. ilustracyjne) (Pixabay)

Zaręczona kobieta o pseudonimie "strawberrydonuts" opisała swoją historię na forum Mumsnet. Stwierdziła, że postanowiła nie zapraszać na ślub 8-latki z ADHD. Podkreśliła, że nigdy jej wcześniej nie poznała.

Moja kuzynka ma nowego chłopaka, którego nie widziałam na oczy. Mają razem córkę w wieku około 8 lat. Podobno dziewczynka ma ADHD i nie jest zbyt grzeczna – podkreśliła na wstępie Brytyjka.

Zaprosiła kuzynkę z osobą towarzyszącą. Nie chce na weselu jej córki

Autorka wpisu stwierdziła, że zaprosiła swoją kuzynkę wraz z osobą towarzyszącą. Dodała, że nie chce jednak, aby ta oprócz chłopaka przyprowadzała swoją córkę. Strawberrydonuts napisała, że widuje kuzynkę wyłącznie na spotkaniach rodzinnych, średnio raz w roku.

Czuję się źle, nie zapraszając 8-letniej dziewczynki. Ale po pierwsze jej nie znam, a po drugie boję się, że będzie się źle zachowywać. Na weselu pojawi się szóstka innych dzieci z autyzmem lub ADHD, ale znamy je i mam z nimi jakąś relację – podkreśla przyszła panna młoda.

Wykluczyła ze ślubu dziecko kuzynki. Internauci podzieleni

W komentarzach rozgorzała ożywiona dyskusja na temat zachowania kobiety. Część osób wzięła stronę autorki wpisu. Podkreślono, że to jej szczególny dzień, więc powinna postępować przede wszystkim w zgodzie z własnym sumieniem.

Zaprosiłaś kuzynkę "z osobą towarzyszącą", a nie "z rodziną". Po prostu powiedz jej, że nie masz już miejsc. To bezczelne z jej strony, że się dopytuje, czy może wziąć córkę – oceniła jedna z osób.

Pod postem nie zabrakło jednak komentarzy, że Brytyjka podchodzi do sprawy bardzo samolubnie. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że nie powinna wykluczać ze ślubu dziecka.

Jeżeli ją zapraszasz, powinna móc wziąć ze sobą córkę. Istnieje także szansa, że kuzynka i jej chłopak nie będą za te kilka miesięcy razem – napisała komentująca.

Obejrzyj także: Druhna na ślubie siostry. Swoim zachowaniem skradła całe show

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić