Ślub na siłę. Gwiazda rosyjskiego sportu nękana

2

Medalistka mistrzostw Europy i świata w pływaniu synchronicznym przez wiele miesięcy, zamiast skupić się na treningach, walczyła z natrętnym internautą. Varvara Subbotina ujawniła, co stalker wysyłał jej.

Ślub na siłę. Gwiazda rosyjskiego sportu nękana
Varvara Subbotina (Instagram)

Jej gablota na trofea pełna jest medali. Piękna Varvara Subbotina jest trzykrotną mistrzynią Europy i dwukrotną mistrzynią świata w pływaniu synchronicznym. Na igrzyskach olimpijskich w Tokio miałaby spore szanse na sukces, ale na przeszkodzie w starcie w Tokio stanęła kontuzja nosa sportsmenki.

Za trzy lata w Paryżu Subbotina zamierza jednak powalczyć o medal. Po drodze z pewnością zdobędzie kolejne medale mistrzostw Europy czy mistrzostw świata i znów zachwyci tysiące fanów w Rosji. Internauci są jednak pod wrażeniem nie tylko wyników sportowych pływaczki. Jej media społecznościowe pełne są komplementów pod adresem urody Subbotiny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niestety niektórzy przekraczają granicę. Rosjanka ujawniła, że była nękana przez stalkera, który wysyłał jej kwiaty, pisał do niej, że ożeni się z nią oraz będą mieli razem dzieci. Gdy Subbotina zablokowała mu konto w mediach społecznościowych, natrętny internauta zaczął wypisywać do jej młodszej siostry.

- Miała wtedy w głowie różne myśli. Nie było mnie w domu, moja młodsza siostra była w nim sama i czasami odchodziłam od zmysłów, gdy ta szalona osoba do niej pisała - wyznała Rosjanka na łamach portalu sport24.
- Podobną historię miałam rok wcześniej, wtedy mówiono mi, że ktoś tylko żartuje. Ale teraz to było już zdecydowane przekroczenie granic. Zaczęłam się martwić. Fakt, że to wszystko ujawniłam pomógł mi, poczułam się lepiej, ale pozostaję w ciągłym strachu - dodała Subbotina.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rosjanka zgłosiła całą sprawą i trwa namierzanie sprawcy. Przez nękanie nie mogła jednak w stu procentach skupić się na treningach. Tymczasem pełna koncentracja i pozytywne nastawianie jest jednym z kluczy do sukcesów sportowców.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić