o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Nie żyje 38-letni policjant ze Śląska. Zmarł na COVID-19

276
Podziel się

Policja z Raciborza (woj. śląskie) przekazała smutne wieści. 13 marca zmarł 38-letni policjant Kamil Kwaśniak. Przyczyną śmierci policjanta był COVID-19.

Nie żyje 38-letni policjant ze Śląska. Zmarł na COVID-19
38-letni policjant Kamil Kwaśniak zmarł na koronawirusa. (Policja)
bEJvqCZh

W sobotę 13 marca 2021 roku niespodziewanie zmarł policjant Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu mł. asp. Kamil Kwaśniak. Miał 38 lat. Swoją służbę rozpoczął w kwietniu 2010 roku.

Policjanci wspominają mężczyznę jako pomocnego i zawsze życzliwego kolegę z pracę.

bEJvqCZj
Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas - czytamy w komunikacie.

Region IPA Racibórz informuje, że Kamil Kwaśniak zmarł na COVID-19. "Kamil był bardzo młodym człowiekiem z ogromnymi marzeniami oraz planami na przyszłość. Niestety wszystko to zostało przerwane przez COVID…." - czytamy na profilu.

bEJvqCZp

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając im najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

W imieniu kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu policjantów i pracowników, rodzinie Kamila i jego przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - czytamy na stronie policji.
Zobacz także: Szczepionka AstraZeneca całkowicie bezpieczna? Dr Sutkowski udzielił wyczerpującej odpowiedzi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJvqCZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(276)
nie szczepię ...
miesiąc temu
Na pewno jako komendant policji był zaszczepiony
szczep się !
miesiąc temu
Skuteczna szczepionka z pewnością nie wymagałaby trzech do czterech dawek rocznie, ale właśnie w tym kierunku zmierza oszustwo związane ze szczepionką covidową. Moderna przyznała nawet, że ich szczepionka jest "systemem operacyjnym" zaprojektowanym do programowania ludzi i hakowania ich funkcji biologicznych w celu ciągłych aktualizacji mRNA. Izrael już wymaga trzeciej dawki mRNA białka kolczastego, aby ludzie mogli uważać się za "w pełni zaszczepionych". Izraelczycy, którzy otrzymali pierwsze dwie dawki, NIE są już wpuszczani do przestrzeni publicznej , ponieważ ich paszport szczepionki Green Pass stracił ważność. Rząd Stanów Zjednoczonych naciska również na trzecią dawkę po tym, jak dr Fauci i reżim Bidena naciskali na FDA, aby oszukańczo zatwierdziła szczepionkę i nakazała jej stosowanie. Wieloletni naukowcy FDA, którzy regulują leki biologiczne, dr Marion Gruber i dr Philip Krause , zrezygnowali z powodu nacisków politycznych i przymusu.
Realista
5 miesięcy temu
Mnie jakoś inaczej kojarzy się opis policjantów! Nie spotkałem w życiu takich policjantów. Nie mówiąc już o milicjantach. Przykre, ale prawdziwe. Miły, życzliwy? Nie ma takich! Raczej arogancki, wręcz chamski. Mający wysokie mniemanie o sobie! Właśnie toczy się u mnie sprawa wielu policjantów, oskarżonych o bicie i znęcanie się nad zatrzymanymi osobami. Nie zawsze słusznie zatrzymanymi!
bEJvqCZL
jak
7 miesięcy temu
był leczony ??!!!
Roman
7 miesięcy temu
A teraz pytanie - gdzie się zaraził? Czy na pacyfikowaniu dziewczęcych strajków pałując i molestując je co powoduje bliski kontakt z nimi. Przy wypisywaniu mandatu właścicielowi knajpy za otwarcie lokalu czy też temu co po parku latał dla sportu albo dziecku bez maski na ulicy. Bo nie w komendzie się zarazi bo tam jest wszystko naj i cacy.
GOŚĆ
7 miesięcy temu
Może podajcie statystykę ile osób umarło na inne choroby z powodu nie udzielenia im pomocy przez covida.
Rysiek
7 miesięcy temu
To nie żart masz mundur policjanta masz covida czem prędzej sciągajcie mundury i do cywila
wootka
7 miesięcy temu
To nie jest smutne, przeciwnie, radujmy się on stoi przed obliczem Pana.
SZCZERY
7 miesięcy temu
pewnie chodził tłumić protesty i wszedł w mgłe kowidową.jednego oprawcy na usługach rządu mniej.
Natalka
7 miesięcy temu
Bo mamy tak ,,mądry" NIE {rząd", ze wyszczepił nauczycieli siedzących w domciu -od niemal ROKU a Policjanci mający styczność bezpośrednią na Słuzbie, kazdego dnia- z zatrzymywanymi przestępcami, czy podejrzanymi - Policjanci zostali bez szczepień-pozostawieni sami sobie!!!
tłumił strajk...
7 miesięcy temu
zdjęcia takich pokażcie i podajcie ich nazwiska
Święty lump
7 miesięcy temu
Nasz pan nieślubny potomek Jezusa Chrystusa , alfons 47 tak jak jego ojciec , najwyższy rangą rabin podlego również wszystkim konsekwencją istnienia covid . Po alfonsie 47 będzie 48 ósmy . Proponuję wpisać Pana Kwasniaka do księgi przyszłych świętych jako przykład życiowy dla kleru.
gość
7 miesięcy temu
No !! order orła białego,stopień itd . Pochwały its . Tylko o tysiącach i młodsi co zmarli to tylko piszecie - statystyka.
bEJvqCZD
agent
7 miesięcy temu
Grzecznie zapytam, czy rypal i niszczyl ludzi nielegalnymi dzialaniami, i byl w grupie milicyjnej, czy unikal nielegalnych atakow na bezbronnych, przestrzegal prawa, i byl w grupie policyjnej? Chce wiedziec bo nie wiem jak czcic pamiec tego czlowieka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić