Lech Wałęsa w szpitalu. Żegna się ze światem

4551

Były prezydent Lech Wałęsa zamieścił w mediach społecznościowych wzruszające nagranie, w którym żegna się ze swoimi fanami. Wałęsa przyznał, że w niedzielę o godz. 14:00 "melduje się" w szpitalu.

Lech Wałęsa w szpitalu. Żegna się ze światem
Lech Wałęsa zamieścił w mediach społecznościowych wzruszające nagranie, w którym żegna się ze swoimi fanami. (Getty Images, Artur Widak)

Kilka dni temu informowaliśmy, że byłemu prezydentowi, który czekał na operację wymiany baterii w rozruszniku, w międzyczasie pękł drut w sercu. Operacja miała się odbyć lada dzień. W niedzielę Lech Wałęsa poinformował na swoim profilu na Facebooku, że o godzinie 14 idzie do szpitala. Przy okazji skierował kilka pożegnalnych słów do swoich widzów.

Dziś zabieram głos, bo nie wiem jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania - mówi Wałęsa.

Wałęsa ze smutkiem w głosie mówił, że nie wie, kiedy następnym razem będzie mógł tak przemawiać i czy w ogóle, więc chce tylko podkreślić, że robił wszystko, by dobrze służyć narodowi.

Więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem i czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi. Wiele rzeczy razem z państwem udało mi się dokonać, ale nie wszystko mi się udało - wyznaje Wałęsa.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Były prezydent w ostatnich wywiadach przyznał, że operacja serca z powodu pękniętego drutu będzie bardzo poważna, w nagraniu słychać, że Wałęsa bierze pod uwagę najgorszy scenariusz.

Boję się pana Boga i jak mówiłem trochę mojej żony i liczę na właściwe osądzenie - mówi w nagraniu.
Zobacz także: Lech Wałęsa gościem Newsroomu WP
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić