Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Nie żyje Marcin Popowski. 50-latek był zakażony koronawirusem

40

Bardzo przykra informacja obiegła polskie media. W wieku zaledwie 50 lat zmarł Marcin Popowski. Na podstawie jednej z jego książek powstał popularny film.

Nie żyje Marcin Popowski. 50-latek był zakażony koronawirusem
Nie żyje detektyw Marcin Popowski (Facebook)

W ostatnich tygodniach rośnie nie tylko liczba zakażonych koronawirusem, ale także zgonów osób, które miały pozytywny wynik testu. Tym razem jedną z ofiar jest Marcin Popowski, znany detektyw i pisarz.

Koronawirus w Polsce. Nie żyje Marcin Popowski

Informację o śmierci Popowskiego potwierdziła w rozmowie z PAP jego matka. Wiadomo, że 50-latek był zakażony koronawirusem. Jego przedwczesne odejście poruszyło wiele osób.

50-latek był ekspertem ds. bezpieczeństwa i zarządzania sytuacją kryzysową. Przez ponad 20 lat pracował jako detektyw. Specjalizował się przede wszystkim w sprawach rozwodowych.

Zobacz także: Prof. Horban: Zasady bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone, nie zadziałały (WIDEO)

Na podstawie swoich zawodowych doświadczeń pisał książki. Wraz z Iwoną Konieczną napisał książki "Porady na zdrady. Kłamcy zdradzają a zdrajcy kłamią" oraz "Porady na zdrady. Jak przetrwać kryzys i spaść na cztery łapy". Na podstawie tej drugiej publikacji powstała filmowa komedia romantyczna "Porady na zdrady".

Popowski pomagał dziennikarzom w rozwiązywaniu głośnych afer gospodarczych i kryminalnych. Był także konsultantem filmowym, telewizyjnym i radiowym. Należał do Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego oraz Stowarzyszenia Detektywów Polskich.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić