o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Donald Tusk w samoizolacji. Jest podejrzenie koronawirusa

13
Podziel się

Portal politico.eu podał informację o tym, że Donald Tusk przebywa w samoizolacji. Były premier Polski ma objawy koronawirusa. Czeka na wyniki testu.

Donald Tusk w samoizolacji. Jest podejrzenie koronawirusa
Donald Tusk. (Getty Images)
bErMqwwR

Donald Tusk ma objawy koronawirusa. W związku z tym poddał się samoizolacji, teraz czeka na wyniki testu. Informację o tym podała jedna z osób współpracujących z byłym premierem Polski.

Póki co sam Donald Tusk nie wypowiedział się na temat doniesień. Jego ostatnie wpisy dotyczą sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Według byłego premiera jesteśmy najgorzej przygotowanym krajem w Europie na drugą falę koronawirusa.

bErMqwwT

Wpis byłego premiera odnosi się również do aktualnej sytuacji w Polsce związanej ze Strajkiem Kobiet. Były premier zauważa, że najważniejszym zadaniem rządu w tym czasie jest walka z COVID-19, a nie wywoływanie "wojny" z narodem.

bErMqwwZ

Donald Tusk od razu zabrał głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Były premier zauważył, że kompromis nigdy żadnej ze stron w pełni nie zadowoli, ale najważniejszym jest ochrona obywateli. W najnowszym wpisie poleca rządzącym wycofanie się z podjętej decyzji.

Zobacz także: Strajk Kobiet. Magdalena Biejat odpowiada abp. Markowi Jędraszewskiemu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErMqwxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
czak
5 miesięcy temu
och jakże mi przykro
ewa
9 miesięcy temu
bardzo dobrze moze wreszcie ręka Boga go dosięgła aby bylo plusowe
Ala
9 miesięcy temu
Sądzę, że nie jest to mowa nienawiści, a raczej mowa miłości. Bo życzę Tuskowi, aby koronawirus objął Tuska swoją miłością i uwielbieniem. Na wieki wieków. Amen.
bErMqwxv
1234
9 miesięcy temu
Przecież to normalne na całym świecie tak jest
Zosia
9 miesięcy temu
Ojej biedaczek, najpierw napisał co napisał , a teraz że strachu chowa się za choroba hahahaha, a tak świetnie Niemce są przygotowane na walkę z covid, popatrzcie popatrzcie i co dopadł go Polski covid ?
Jono
9 miesięcy temu
Teraz jakąś moda u celebrytów na covid. Ta cała Ostaszewska też ogłaszała, że chora a za 3 dni była na strajku kobit
xxxx
9 miesięcy temu
Żyję ponad 40 lat i odkąd się urodziłem, nigdy wszystkim w Polsce nie było dobrze. Zawsze były narzekania na władzę . Obojętnie kto był przy władzy. Smutne
:) +
9 miesięcy temu
Zenon F. Przebywa w więzieniu w PO. Izolacja spowodowana jest podejrzeniem o zdradę stanu. Nie grozi mu korona, a zwłaszcza wirus. I nie jest to samoizolacja!!!
jjan
9 miesięcy temu
żle mu nie życzę może go koronawirus weżmie w objęcia
os.starsza
9 miesięcy temu
Gorszego przywódce od D.T. to chyba nigdy nie było. Przez D.T. PiS wygrał wybory. PISowi wiele psuje Kler. Jestem za rozdziałem kościoła od państwa i nie finansowanie ich z budżetu.
Klucz
9 miesięcy temu
Są to uproszczenia lub umorzenia dla dzieci z rodzin chcących być w Europie nie ma niewyłumaczonych słów bo to nie tak jak myślisz... nieznane można zastąpić używanymi. Im cieńszy tym większą moc przepuści
CSS
9 miesięcy temu
Praca która wymaga akceptacji otaczającego świata... słownik języka jest wymienny może chociaż to.. wyjdzie lepiej niż można pomyśleć. Skora rz się wymienia to co za różnica pl de w zrozumieniu tego co słuchamy.
Bond
9 miesięcy temu
Tylko nie pobierać z mojej puli...
bErMqwxn
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić