aktualizacja 

Donald Tusk w samoizolacji. Jest podejrzenie koronawirusa

18

Portal politico.eu podał informację o tym, że Donald Tusk przebywa w samoizolacji. Były premier Polski ma objawy koronawirusa. Czeka na wyniki testu.

Donald Tusk w samoizolacji. Jest podejrzenie koronawirusa
Donald Tusk. (Getty Images)

Donald Tusk ma objawy koronawirusa. W związku z tym poddał się samoizolacji, teraz czeka na wyniki testu. Informację o tym podała jedna z osób współpracujących z byłym premierem Polski.

Póki co sam Donald Tusk nie wypowiedział się na temat doniesień. Jego ostatnie wpisy dotyczą sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Według byłego premiera jesteśmy najgorzej przygotowanym krajem w Europie na drugą falę koronawirusa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wpis byłego premiera odnosi się również do aktualnej sytuacji w Polsce związanej ze Strajkiem Kobiet. Były premier zauważa, że najważniejszym zadaniem rządu w tym czasie jest walka z COVID-19, a nie wywoływanie "wojny" z narodem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Donald Tusk od razu zabrał głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Były premier zauważył, że kompromis nigdy żadnej ze stron w pełni nie zadowoli, ale najważniejszym jest ochrona obywateli. W najnowszym wpisie poleca rządzącym wycofanie się z podjętej decyzji.

Zobacz także: Strajk Kobiet. Magdalena Biejat odpowiada abp. Markowi Jędraszewskiemu
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić