o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Nie żyje "rozpruwacz z Yorkshire". Seryjny morderca miał koronawirusa

26
Podziel się

Nie żyje jeden z najbardziej znanych seryjnych morderców świata - Peter Sutcliffe. Był nazywany "rozpruwaczem z Yorkshire". Zmarł w wieku 74 lat w szpitalu. Prawdopodobnie miał koronawirusa.

Nie żyje "rozpruwacz z Yorkshire". Seryjny morderca miał koronawirusa
Peter Sutcliffe zamordował 13 kobiet, a kolejnych 7 okaleczył. (Getty Images)
bDAwzhfV

Nie żyje seryjny morderca Peter Sutcliffe, znany także jako "rozpruwacz z Yorkshire". Chociaż dokładna przyczyna zgonu nie została ujawniona, brytyjska prasa informuje, że w ostatnim czasie zakaził się koronawirusem. Miał także inne problemy ze zdrowiem - był otyły i cierpiał na cukrzycę oraz chorobę serca.

Sutcliffe zabił 13 kobiet, a siedem okaleczył, chociaż policja podejrzewa, że ofiar mogło być o wiele więcej. Działał pomiędzy 1975 a 1980 r., inspirując się działalnością Kuby Rozpruwacza, przez co sam otrzymał podobny przydomek. Ofiary mocno okaleczał przy użyciu młotka, noża lub śrubokrętu,

bDAwzhfX

Nie żyje Peter Sutcliffe. Zamordował w bestialski sposób 13 kobiet

Zabite przez niego kobiety wywodziły się z różnych środowisk, jednak znaczna większość pracowała jako prostytutki. Maiły od 16 do 47 lat. Sutcliffe zeznał później, że słyszał głos Boga, który nakazał mu oczyścić świat z prostytutek.

Zobacz także: Twierdzi, że zabił 500 kobiet. Historia seryjnego mordercy

Morderca przez pięć lat wymykał się policji. Był w tym czasie wielokrotnie zatrzymywany i przesłuchiwany, ale z braku dowodów nie został aresztowany. Późniejsze raporty wykazały liczne błędy i zaniedbania podczas śledztwa. Sutcliffe mógł trafić do więzienia wcześniej.

bDAwzhgd

Został zatrzymany w styczniu 1981 r. za jazdę samochodem z fałszywymi numerami rejestracyjnymi. Przyznał się wtedy do siedmiu ataków na kobiety, ale do żadnego morderstwa. Został skazany na dożywocie. W 2010 roku ubiegał się o przedterminowe zwolnienie, jednak sąd nie wyraził na to zgody,

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAwzhgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Marcin
2 miesiące temu
Miał tupet, starał się jeszcze o zwolnienie warunkowe. Tak swoją drogą, nigdy nie zrozumiem, jak można wypuszczać na wolność bandytę, który kiedyś zabił czy zgwałcił? W czyim to jest interesie? Po co? Na co? Kogo obchodzi los takiego bandyty? Przecież priorytetem powinna być ochrona ludzi prawych, a nie los bandyty. Resocjalizacja bywa rzadko skuteczna, po co więc ryzykować i narażać życie i zdrowie ludzi żyjących normalnie na takich bandytów? To wbrew logice. Za takie przestępstwa tylko dożywocie, a najlepiej kara śmierci. Wtedy jest 100% pewności, że dany bandyta nie zabije po raz drugi, nie pobije i nie zgwałci już nigdy nikogo.
Xxyy777
2 miesiące temu
Tera wszyscy umierają na koronę. Znacie kogoś kto by w ostatnim czasie zmarł na coś innego.
Ja to ja
2 miesiące temu
Hahaha co wy bierzecie w tej redakcji ,dopalacze są nielegalne.
bDAwzhgz
Taaaa
2 miesiące temu
I bardzo dobrze. Powinien wisieć dawno temu
Twój nick
2 miesiące temu
U nas w tym samym czasie działał Skorpion, ale się dosłownie nie wywinął z "krawacika"
Najnowsze komentarze (26)
xzx
2 miesiące temu
Tacy ludzie powinni byś skazywani na karę śmierci. Żadnej litości.
Pan
2 miesiące temu
Zabił 13 osób i dostał dożywocie. Merkel zabiła już setki i jeszcze setki zginie z rąk lekko opalonych. I co???
Gerlat
2 miesiące temu
Słyszałem, że wiedźmini noszą dwa miecze. Jeden na potwory, drugi na ludzi. Mylisz się. Oba są na potwory.
Magda
2 miesiące temu
Nie odzywaj się do mnie... Ty wiesz za co.. Bez firmy też się da
ProszeoPomoc,
2 miesiące temu
. ..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę dobrej sobotniej Nocy..., Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
Głos
2 miesiące temu
W udziale 500 to minimum. Zorganizowanie i ...
Z.A.
2 miesiące temu
To dobra wiadomość
Wielebny
2 miesiące temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
bDAwzhgr
heh
2 miesiące temu
Aldona, przyłóż się trochę: "Maiły od 16 do 47 lat. "
P,J
2 miesiące temu
Po co te sądy?korona 19 każdego naturalnie osądzi,tylko kwestia czasu,zresztą już to widać
off
2 miesiące temu
A po co tyle żył na koszt podatnika? Tylko KS
O99
2 miesiące temu
Jesteśmy my Europejczycy ,, dziećmi,, kultury gercko-rzymskiej i powinniśmy ją szanować Morderców którzy robili to z premedytacją, wyrachowaniem karać publicznie z uwzględnieniem,, prawa ojca,, prawo powinno być równe dla wszystkich bez wyjątku
🐒🐒🐒
2 miesiące temu
Taaaa🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥🦥
haha
2 miesiące temu
Takiego to az szkoda ....
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić