o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Renata Beger znów zaskakuje. Powiedziała, kim się czuje

68
Podziel się

Renata Beger popularność zdobyła nie tylko dzięki swojej zawziętej walce na arenie politycznej, ale również dzięki niecodziennym zwierzeniom. W 2003 roku oświadczyła, że "lubi seks, jak koń owies", po latach pora na kolejne wyznania.

Renata Beger znów zaskakuje. Powiedziała, kim się czuje
Renata Beger podczas protestu 16 września 2020 roku (East News)
bDyXXHJx

Renata Beger wraca do gry. Po latach odpoczynku od polityki postanowiła pojawić się na ostatnim proteście pod siedzibą PiS-u. Walczyła wtedy o to, by ubój rytualny był w Polsce legalny na tych samych zasadach, co do tej pory.

Była posłanka nigdy nie miała problemów ze szczerością. Zasłynęła dzięki "aferze taśmowej" i rozmowie z Super Expressem, gdzie wyznała, że "lubi seks, jak koń owies".

bDyXXHJz

Renata Beger zabrała głos. Znów zaskoczyła

W Warszawie są ludzie, którzy czują się kobietami, to dlaczego ja nie mogę czuć się mężczyzną? Czuję się mężczyzną i nie idę na emeryturę. Pójdę, jak skończę 65 lat. Dobrze się czuję, siły są, więc wciąż będę pracować - mówiła.

Dlatego Renata Beger na wcześniejszą emeryturę nie zamierza przechodzić. W rozmowie z Interią była posłanka przyznała, że od pracy na roli odpocznie po ukończeniu 65 roku życia. Na ten moment cieszy się pełnią sił.

bDyXXHJF

Renata Beger w tej samej rozmowie nie wykluczyła również powrotu do polityki. Przyznała, że jeśli najdzie ją taka ochota, rozważy sprawę. Odniosła się też do "afery taśmowej". Tym razem Renata Beger nie planuje nagrywać rozmów z innymi politykami.

Zobacz także: Zaskakujące słowa Renaty Beger. "Uwielbiam takich ludzi"
bDyXXHKa
KOMENTARZE
(68)
ZNAWCA
4 miesiące temu
BEGER TO TA PANI CO SFALSZOWALA SWOJE LISTY POPARCIA I TYLKO DLATEGO DOSTALA SIE DO SEJMU TAKIM JAK MONA KOMBINATOROM MOWIMY NIE
RAK
4 miesiące temu
BEGER OWIES SIĘ SKOŃCZYŁ I CO TERAZ
zaba
4 miesiące temu
niech ta pani sama zamknie się w ubojni i zobaczy jak to przeżywaja zwierzęta czy pani idzie na emeryturę czy nie to mało kogo obchodzi
bDyXXHKb
FAKtycznie -
4 miesiące temu
ona nie jest spracowana ...
pisanka
4 miesiące temu
ACH GDYBY TAK TA PANI RENATA ZECHCIAŁA CHCIEĆ ZA MĘŻA SAMEGO NASZEGO PANA PREZESA DOKTÓRA PRAWD TOBY JEJ PTASIEGO MLECZKA I BIMBERKU NIGD NIE ZABRAKŁO A MYBY MOGŁY MIEĆ NARESZCIE JAKĄŚ PRAWDZIWĄ PIERWSZĄ DAMĘ !!!!!1
Najnowsze komentarze (68)
curyk1
4 miesiące temu
Pani Beger!Niech Pani da sobie spokój z centralną polityką, bo Pani tego robić nie umie i w tej polityce dba Pani wyłącznie o własny interes. Koryciarzy i tak jest tam za dużo !!!
1234
4 miesiące temu
Niech poda rękę Jachirze, obie się nadają
majko
4 miesiące temu
całe życie czułam się wielbłądem , kurą dlatego ,że trafił mi się facet baba , dbający o swe rączki , ale tak ma połowa kobiet
Alga
4 miesiące temu
Wypełzła ze snopka, otrzepała się i nadaje.Szkoda że nie uboju rytualnego na ludziach, bo może by coś poczuła przez ten tłuszcz na szyi.Niech wejdzie do ubojni to zobaczy,ze praktycznie w żadnej nie są przestrzegane przepisy. Zwierzęta płaczą, potem cierpią okrutnie, jedno drugie widzi, szok.
Renia II
4 miesiące temu
Potrzeba nam takich politykow...bezposrednich , szczerych a nie zadufanych.Fajna babka...Tak trzymaj Renia, nawet jak owsa juz nie ma bo spod nosa sprzatneli .
kazik
4 miesiące temu
Ciekawe ile owsa poszło aby zdać maturę i skończyć studia??
Aleksandet
4 miesiące temu
P. Begier ma rację. Wiejski pies na 4-metrowym łańcuchu ma da dyspozycji 50m2 powierzchni, ma pod nogami ziemię, może w niej podrapać, wytarzać się, wygrzać się w słońcu, poszczekać , na noc jest spuszczany z łańcucha i może sobie po polach pohasać , a co ma pies hodowany w miejskim mieszkaniu? Przebywa w jednym pokoiku, a często w łazience przez 10 czy nawet więcej godzin i musi byc cicho bo w przeciwnym razie wytną mu struny głosowe , 2 lub 3 razy wychodzi na spacer po 0,0-1h. Czy nie jest to znęcanie się nad zwierzęciem? Którym psem byście chcieli być?
Wert
4 miesiące temu
Skończył się owies i trzeba powrócić do koryta, brak wstydu i obłuda!!!!!!😁
bDyXXHJT
Lewy
4 miesiące temu
Ta pani nigdy nie miała nic istotnego do powiedzenia. Niektórzy ponoć widzieli kur...ki w jej oczach. Ale to ona sama o tym mówiła, nie oni, więc nawet to jest ściema. Jeśli natomiast tak lubi owies (bo o seksie - co tu marzyć), to niech się uda do stadniny w Janowie Podlaskim. Może przeżyje, a jednocześnie pokaże, że zależy jej na zwierzętach.
hgh
4 miesiące temu
Begerowej sie skonczył owies,to teraz chce sie przezucić na sianko i to zielone,bo złotóweczki ja nie rajcuja
jaa
4 miesiące temu
Problem z naszymi politykami często jest taki, że zagłosujesz, a potem trzeba się za nich wstydzić. Na nikogo nie liczę oprócz siebie. Pracuję, jestem zaradny i bezdzietny. Żadna partia, polityk, rząd mi nie pomoże bardziej niż ja sam. Co innego jak bym był nierobem bez kwalifikacji i umiejętności z kupą dzieci. Dlatego trzeba inwestować w siebie. Żeby ludzie mieli większe szanse, muszą chcieć coś zmienić, coś zrobić zamiast czekać aż ktoś za nich coś zrobi. Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emreytura nie jest Ci potzerbna– Pokazuje jak kilka prostych decyzji może spowodować że zbudujemy majątek i osiągniemy finansową wolność.
...
4 miesiące temu
To ta pani, co po 50- tce zdawała maturę?
Ano
4 miesiące temu
Najwyższy czas zrównać wszelkie formy rolnictwa z działalnością gospodarczą.... wtedy możemy pogadać.....! ,
Jan
4 miesiące temu
Czy ma problem z hormonami?Testosteron raczej nie ma wpływu na intelekt.Ale być może w połączeniu z korona wirusem.Naukowcy powinni to sprawdzić.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić