Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Niedziele handlowe 2020. Czy w niedziele wyborczą zrobimy zakupy? W jakich godzinach sklepy będą otwarte?

0

28 czerwca wypada niedziela handlowa, co oznacza, że zakupy będziemy mogli zrobić przez cały weekend. Nie brakuje takich osób, które lubią wybierać się do sklepów w sobotę. W jakich godzinach zrobimy zakupy w ten dzień?

Niedziele handlowe 2020. Czy w niedziele wyborczą zrobimy zakupy? W jakich godzinach sklepy będą otwarte?
W jakich godzinach zrobimy sobotnie zakupy? (Getty Images)

Sklepy sieci Kaufland w soboty działają zwykle od godz. 6 do 23. Jedną lub dwie godziny wcześniej zamyka się wiele sklepów Tesco. Jeżeli chodzi natomiast o Auchan, to w tych sklepach sobotnie zakupy zrobimy z reguły w godzinach 7:00-22:00.

W przypadku Biedronki sprawa jest bardzo skomplikowana. Godziny otwarcia tych popularnych dyskontów mocno zróżnicowane. Dużo zależy od tego, jak wiele klientów przyciąga dany sklep.

Zobacz także: AgroUnia chce podziału Biedronki. Prezes UOKiK-u nie zostawia złudzeń

Najbardziej oblegane Biedronki są czynne nawet do północy. Generalnie jednak możemy być praktycznie pewni, że w każdej Biedronce zrobimy sobotnie zakupy przynajmniej od godziny 7 do 22.

A co wtedy, gdy chcemy wybrać się do Lidla? Zdecydowana większość sklepów tej sieci jest czynna w sobotę w godzinach od 6 do 22.

Niedziele handlowe 2020. Czy w tę niedzielę 28 czerwca zrobimy zakupy?

Ostatnia niedziela miesiąca 28 czerwca będzie niedzielą handlową. To oznacza, że tym razem zakupy będą możliwe przez cały weekend. W kolejnych miesiącach czeka nas już niewiele niedziel handlowych. Zostały one zaplanowane na:

  • 30 sierpnia 2020,
  • 13 grudnia 2020,
  • 20 grudnia 2020.

Czytaj także: 

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić