o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Niedziele handlowe. 6 grudnia zrobimy zakupy?

3
Podziel się

Przeciągają się prace ws. dodatkowej niedzieli handlowej w dniu 6 grudnia. Z tego powodu zaplanowano dodatkowe posiedzenia Sejmu i Senatu. Kiedy te organy zakończą działania?

Niedziele handlowe. 6 grudnia zrobimy zakupy?
Co z niedzielą handlową 6 grudnia? (Pixy)
bEJHOdfp

O szczegółach prac mówił marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Jego izba jeszcze w piątek ma rozpatrzyć część zaplanowanych w porządku obrad punktów. Będą też głosowania.

Nierozpatrzone punkty będą analizowane w przyszłym tygodniu. Kontynuacja prac została zaplanowana na posiedzeniach w środę i czwartek.

bEJHOdfr
W tych dniach rozpatrzymy pozostałe punkty porządku obrad - zapewnił Grodzki, cytowany przez rmf24.pl.

Porządek może być uzupełniony o ustawy uchwalone przez Sejm, w tym te pilne. W tym miejscu Tomasz Grodzki wskazywał na ustawę, która umożliwi handel w niedzielę 6 grudnia.

Sejm będzie pracować również w sobotę

Posłowie zbiorą się też w sobotę. To dlatego, że pracy nad dokumentami jest naprawdę sporo.

bEJHOdfx

Interesujące ustalenia przekazuje Patryk Michalski z RMF FM. Jak czytamy na stronie internetowej stacji:

Senat po nocnych głosowaniach może przekazać uchwały Sejmowi dopiero w poniedziałek. Jutro może się więc okazać, że posłowie nie będą mieli nad czym głosować.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJHOdfS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
proszęopomoc
11 miesięcy temu
. ..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę dobrej i spokojnej sobotniej nocy., Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
👽👽👽👽
11 miesięcy temu
Zrobimy zakupy🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸
Vogel
11 miesięcy temu
Przepisy na niedzielę handlowe w grudniu, będą gotowe 24 grudnia.
bEJHOdfT
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić