Niedziele handlowe. Czy w niedzielę sklepy będą otwarte? Sprawdź, czy zrobisz zakupy

1

Póki co w 2021 roku nie mieliśmy ani jednej niedzieli handlowej. Czy zakupy zrobimy w niedzielę 31 stycznia? Czy jest to niedziela handlowa? Odpowiadamy.

Niedziele handlowe. Czy w niedzielę sklepy będą otwarte? Sprawdź, czy zrobisz zakupy
Czy niedziela 31 stycznia jest handlowa? (pxhere)

Do tej pory mieliśmy trzy niedziele niehandlowe. To oznaczało, że nie było szans na zrobienie zakupów w większych sklepach. Można było udać się jedynie do tych mniejszych punktów czy też na stacje benzynowe.

Czy 31 stycznia również przypada niedziela niehandlowa? Takie pytanie z pewnością pojawia się w głowach wielu Polaków. Spieszymy zatem z odpowiedzią.

Otóż niedziela 31 stycznia jest niedzielą handlową! W związku z tym zrobimy zakupy praktycznie wszędzie tam, gdzie możemy to uczynić również w pozostałe dni tygodnia.

Niedziele handlowe. Jakie sklepy będą otwarte 31 stycznia?

W niedzielę 31 stycznia śmiało możemy udać się do Biedronki, Lidla, Kauflanda, Carrefoura czy Inter Marche. Oczywiście otwarte będą też te mniejsze sklepy, jak m.in. Żabka, FreshMarket oraz Carrefour Express.

Podczas zakupów pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa. Zasłaniajmy twarz i dezynfekujmy ręce. Można też zakładać rękawiczki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić