Niemcy. Tragiczny finał sąsiedzkiej awantury. Trzy osoby nie żyją

4

Dramatyczny obrót przybrała sprzeczka między sąsiadami w Dolnej Saksonii. Funkcjonariusze znaleźli ciała trzech osób z ranami postrzałowymi. Wszczęto policyjne dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

Niemcy. Tragiczny finał sąsiedzkiej awantury. Trzy osoby nie żyją
Niemiecka policja prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa (Getty Images, Twitter)

Brutalny incydent miał miejsce w niewielkiej miejscowości Bienenbüttel w północnych Niemczech. W piątek 10 czerwca miasteczkiem wstrząsnęły odgłosy wystrzałów i przeraźliwe krzyki mieszkańców. Na nogi błyskawicznie postawione zostały miejscowe służby.

Krwawa masakra w Niemczech. Powodem sąsiedzka awantura

Tragedia rozegrała się w zalesionej i oddalonej od centrum miasta dzielnicy Bargdorf. Na terenie jednej z posesji funkcjonariusze znaleźli ciało 85-letniego mężczyzny z raną postrzałową. Przy sąsiadującym domu odkryto zwłoki 62-letniego mężczyzny i jego o rok młodszej żony.

Na miejscu zdarzenia pracę rozpoczęli śledczy. Ustalono, że do masakry doszło w wyniku sąsiedzkiej sprzeczki. Policja twierdzi, że między sąsiadami już wcześniej dochodziło do awantur.

85-latek zastrzelił sąsiadów? Policja podała prawdopodobną wersję zdarzeń

Według ustaleń biegłych, 85-latek najprawdopodobniej zastrzelił sąsiadów, a potem popełnił samobójstwo. Nie jest jednak jasne, co było przyczyną incydentu.

Funkcjonariusze podają, że starszy mężczyzna był myśliwym i miał pozwolenie na broń. To właśnie z niej miał zastrzelić 62-latka i 61-latkę. Mundurowi nie przekazali, czy na miejscu znaleziono narzędzie zbrodni.

Ciała są obecnie badane przez biegłych sądowych – poinformowała w sobotę dpa.

Obejrzyj także: Monachium: niemiecka policja w akcji

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić