Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Środowisko pro-life wrze. Godek odpowiada Terlikowskiemu

679
Podziel się

Wszystkim zdawało się dotąd, że w środowisku pro-life najbardziej znani jego przedstawiciele raczej nie ścierają się w kwestiach dotyczących aborcji, szczególnie gdy ich poglądy w tej sprawie, zdawałoby się, są bardzo podobne. Tym razem jednak posypały się iskry. Kaja Godek apeluje do red. Tomasza Terlikowskiego, znanego, katolickiego publicysty, aby ten "opamiętał się".

Środowisko pro-life wrze. Godek odpowiada Terlikowskiemu
Kaja Godek vs. red. Tomasz Terlikowski. (AKPA, Getty Images)
bELfwRYR

Ostatni post Kai Godek sprawił, że w środowisku pro-life dosłownie zawrzało! Dobrze znana opinii publicznej działaczka społeczna postanowiła ostro skrytykować ostatni post Tomasza Terlikowskiego, jednego z najbardziej znanych w Polsce konserwatywnych publicystów katolickich. Warto wspomnieć - niegdyś w swoich poglądach stojącego blisko radykalizmu, jakim poglądy Kai Godek dziś zdecydowanie się charakteryzują.

Post red. Terlikowskiego dotyczył szczepionek przeciwko COVID-19. Publicysta stwierdził, że "jest zwolennikiem paszportów szczepionkowych". Ponadto dodał, że ci, którzy nie chcą się zaszczepić z różnych powodów, mają do tego prawo, ale nie mogą potem narzekać na to, że przez swój wybór nie mają dostępu do rozmaitych usług w kraju czy do wyjazdu za granicę.

bELfwRYT
(...) To [ich] wybór i nie powinini oni mieć do nikogo o to pretensji. Nie istnieją ani finansowe, ani religijne powody do odmawiania szczepień. Państwo gwarantuje darmowe szczepionki, a wszystkie poważne wyznania chrześcijańskie, a także wielkie religie świata, nie tylko akceptują, ale i wspierają szczepienia. Trudno tu więc mówić o dyskryminacji finansowej czy światopoglądowej, a można mówić jedynie o konsekwencjach swoich wyborów - czytamy na profilu publicysty.

Kaja Godek odpowiedziała Tomaszowi Terlikowskiemu. Nie zgodzili się w kwestii szczepionek przeciwko COVID-19

Wypowiedź publicysty bardzo nie spodobała się, zdawałoby się, stojącej po niemal tej samej stronie barykady działaczce pro-life Kai Godek. Odpowiedziała Terlikowskiemu w sposób ostry i pouczający.

Większość szczepionek na C19 [COVID-19 - przyp. red.] jest skażona aborcją - albo na etapie produkcji albo na etapie testów - zaczęła swoją odpowiedź Kaja Godek.
bELfwRYZ
Red. Terlikowski chce wymuszać na ludziach branie takich preparatów poprzez wprowadzanie segregacji i tzw. paszportów szczepień.

Kaja Godek zarzuciła publicyście, że zmienił on swoje poglądy. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że w jej opinii dziś red. Terlikowski przestał być obrońcą życia.

Kiedyś zadeklarowany obrońca życia, dziś przeszedł na skrajnie inną pozycję - nie tylko sam akceptuje korzystanie z owoców zbrodni, ale chce zmusić wszystkich do takiej samej akceptacji - czytamy.

Na koniec Kaja Godek zaapelowała do red. Terlikowskiego o "opamiętanie się". Być może do słów działaczki, katolicki publicysta odniesie się niebawem.

bELfwRZa
Tomku, opamiętaj się! Ze względu na krew tych dzieci, które trzeba było zabić, aby powstały preparaty, które tak usilnie stręczysz Polakom.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELfwRZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(679)
?????????????
5 miesięcy temu
" Nie istnieją ani finansowe, ani religijne powody do odmawiania szczepień". Owszem, drogi Panie redaktorze Terlikowski, istnieją ,te preparaty nie maja odpowiednich badań klinicznych ,więc nie można ich nazwać szczepionkami. A wszyscy którzy się "zaszczepili", tak naprawdę zostali wmanipulowani w udział w eksperymencie medycznym.
Alis321
5 miesięcy temu
A Słońce krąży wokół Ziemi, która jest centrum Wszechświata.
Damokles
5 miesięcy temu
Kaja Godek - a za nią dłuuuugie macki Kremla. Pokazał to - z dowodami - redaktor Tomasz Piątek. Poczytajcie... Posłuchajcie..
bELfwRZv
mik SA
5 miesięcy temu
A założyć jej wreszcie kaganiec oświaty!
maciek1234543...
5 miesięcy temu
Słyszałem, że warszawskie ZOO ma jeszcze wolną klatkę u "naczelnych". Pan Dzierżawski i pani Godek w jednej klatce obok szympansów, pawianów i goryli - tłum odwiedzających - murowany.
koszulawkratę
6 miesięcy temu
Wszystkim chorym ludziom bardzo współczuję no jej nie potrafię.
Gosiaczek
6 miesięcy temu
Dla Godek nie na ratunku ma klapki na oczach a w głowie .... Pusto
zet
6 miesięcy temu
Niech nie narzeka na p.Terlikowskiego! Ja zamknąłbym ją w rezerwacie
Jan
6 miesięcy temu
Papież powiedział i to powinno byś święte . A Godek wie lepiej .
Pawel
6 miesięcy temu
Godek .Jestes tak atrakcyjna że wszedlbym w ciebie jak Covid
xixi
6 miesięcy temu
hahaha śmiać się chce z tej hipokrytki nad wszystkimi hipokrytami świata... wielka obrończyni życia w czasie epidemii nie chciała się poddać kwarantannie i chodziła w dziurawej koronkowej szmacie zamiast maski...potencjalna zarazicielka z premedytajcą morderczyni a nie obrońca życia
Bill
6 miesięcy temu
Po jakiego wuja promować panią Wychodek?
czytelnik
6 miesięcy temu
Zawsze jak coś się kroi w sejmie, coś co jest nieakceptowane przez społeczeństwo, to się wypuszcza Godkową lub Lempartową, tłuszcza zajmuje się pierdołami, a parlamentarzyści od lewa do prawa przegłosowują to co chcą. Nie warto się podniecać tymi bzdetami. Bądźmy przytomni i patrzmy co się w sejmie dzieje. Jak postkomunistyczna niby opozycja dogaduje się z niby prawicowym pisem, tu jest sedno sprawy, a nie jakaś Godkowa czy Lempartowa.
bELfwRZn
qqrq
6 miesięcy temu
taka grzywka i wszystko jasne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić