o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

"Nieoczekiwane korzyści" z epidemii koronawirusa. Mówi o nich szef WHO

56
Podziel się

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Zmieniło się praktycznie wszystko. Zaraza z Chin wyrządziła mnóstwo szkód, a także zabiła wielu ludzi. Teraz okazuje się, że COVID-19 ma też dobre strony.

"Nieoczekiwane korzyści" z epidemii koronawirusa. Mówi o nich szef WHO
Szef WHO mówi o pozytywnych skutkach koronawirusa (Getty Images)
bEDgBwet

Epidemia koronawirus wciąż na świecie. Z tego powodu, także w Polsce, nadal towarzyszy nam wiele ograniczeń. Trudno przewidzieć, kiedy w końcu będzie można wrócić do normalnego życia.

Pandemia wyrządziła wiele szkód. Mnóstwo osób jeszcze przez długi czas będzie odczuwać jej negatywne skutki. Okazuje się jednak, że są też pozytywne strony COVID-19.

Pandemia COVID-19 i środki podjęte w celu jej powstrzymywania odcisnęły piętno na życiu i gospodarce. Przyniosły jednak też nieoczekiwane korzyści. W wielu miejscach zaobserwowaliśmy znaczny spadek zanieczyszczenia powietrza - zdradził szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.
bEDgBwev

Czytaj także:

WHO chce dobrobytu dla wszystkich

Tedros Adhanom Ghebreyesus podkreślił również, że WHO pracuje nad tym, by jak najlepiej dbać o zdrowie społeczeństwa, a także zapewniać wszystkim dobrobyt.

Działania Światowej Organizacji Zdrowia skupiają się nie tylko na zwalczaniu pandemii koronawirusa. WHO pochyla się również właśnie nad wspomnianym problemem zanieczyszczenia powietrza. Organizacja chce ustanawiać i egzekwować standardy jakości powietrza, a także opracowywać spójne i wielosektorowe plany działań na rzecz zapobiegania jego zanieczyszczaniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDgBweW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(56)
/_/
rok temu
Ja się słucham rządu i who, i napewno dobrze na tym wyjdę
Sędzia
rok temu
Polska powinna jak najszybciej wyjść z pod wpływu who również nie oszczędzać tv która tylko napędza sciemowirusa .wypowiadaja się sami fachowcy co nikt nigdy o nich nie słyszał precz z dziwnymi zakazami i ostrzeżeniami żeby zmienić prawo musieliby zmienić konstytucje nie będę nosił żadnych szmat na twarzy bo niby obstrzezenie
Allo Allo
rok temu
Powietrze będzie jeszcze czystsze ,bo na całym świecie wskutek kryzysu i zamarcia turystyki umrze z głodu, chorób i niedostatku 400mln ludzi . A wszystko z powodu fikcyjnej pandemii.
bEDgBweX
Zakażony
rok temu
Czyli typo chcę nam zakomunikować że albo wydychamy spaliny jak diesel albo że to dobrze że wielkie fabryki tną etaty przez to że gospodarka cierpi? Śmierdzi mi to maczaniem paluchów samego WHO w tej zarazie, oni odpowiadają za zdrowie a koronawirus paradoksalnie im uzdrawia świat??
freedom
rok temu
A WHO teraz będzie szczuło na klimat... kolejna wielka, skorumpowana organizacja po ONZ.
Bielik 13
rok temu
Przeciesz dla korzysci oglosiliscie pseldo pandemie !!!!!!!
Wiol
rok temu
Takie bezcelowego gadanie jakby nie było eksperymentów na wirusach i nie dopilnowania tego to by tak nie było za dużo się słyszy a każde pogłoski sieją ziarno prawdy
PW
rok temu
Who to ludobójcy
Myśląca
rok temu
To jest przygotowanie nas do czegoś co ma się wydarzyc /nie tylko w Polsce/ jest realizowany jakiś plan o którym nie wiemy, pod przykrywką pandemi..myślę tu o ruchach militarnych..tylko rządzący nie znają daty ..czekają na godzinę ,,W,,
Jarek
rok temu
Szef Who jest pierwszym w historii tej przestępczej organizacji bez medycznego wykształcenia. Jest politykiem. Ciekawe czemu on?
Marshal
rok temu
Kto ogladal igrzyska smierci to mniej wiecej wie jak bedzie wygladac przyszlosc wdrazana jest agenda 21 pod przykrywka ratowania klimatu tobie zwykly czlowieku nie bedzie mozna nic podczas gdy twoi panowie beda oplywac w luksusy
Lek
rok temu
U nas na epidemi, wzbogacil sie minister I jego rodzina
Alex
rok temu
Będziecie sceptyczni do czasu aż Covid nie dotknie was lub waszych bliskich... Też byłam sceptyczna az dotarł do moich teściów... Masakra-- objawy są straszne i to czekanie czy to już koniec czy coś dojdzie ( jakieś duszności czy coś) i znikąd pomocy..
bEDgBweP
Lima
rok temu
Ten Człowiek zawsze wodzi korzysci.... dla siebie!!!! No i zawsze korzysta!!!! Ale nie oburzjcie się MALUTCZY Zawsze tak było jest i będzie!@!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić