Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Niesamowite zdjęcie z Polski. Zobacz, gdzie jest wieżowiec, z którego je zrobiono

33

Jeżeli ktoś wątpił w to, że z Krakowa widać Tatry, to teraz ma dowód. Fotograf Jan Ulicki zrobił zdjęcie, które zachwyciło internautów.

Niesamowite zdjęcie z Polski. Zobacz, gdzie jest wieżowiec, z którego je zrobiono
Fotograf udowodnił, że z Krakowa widać Tatry (Pixabay)

Jan Ulicki kocha góry, co doskonale widać po jego twórczości fotograficznej. Zdjęcia przepięknych górskich pejzaży dominują u niego na Instagramie. Tym razem udało mu się uchwycić widok, który jest rzadko spotykany.

Tatry widoczne z Krakowa

Czy z wieżowca w Krakowie można zobaczyć Tatry? To jest możliwe, ale taki widok zdarza się tylko kilka razy w roku. Aby góry były widoczne, musi przede wszystkim być niemal idealna przejrzystość powietrza.

Kilka dni temu pogoda dopisała. Efektem jest zdjęcie, które stało się hitem Instagrama. Krakowski fotoreporter uwiecznił Tatry, co możecie zobaczyć poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
- Super przejrzystość zdarza się jednak dosłownie kilkukrotnie. A połączenie tych rzeczy z kolorami na niebie to już w ogóle mega rzadkie zjawisko. Dlatego dzisiejsze zdjęcie uznaję za zdecydowany top 3 w tego typu tematyce - tłumaczy Ulicki w rozmowie z RMF 24.
Zobacz także: Walka na rykowisku. Niesamowite nagranie z Tatrzańskiego Parku Narodowego

Fotograf zdradził, że zdjęcie zrobił z mieszkania jednego z bloków na Prądniku Białym. Dodał, że jego zdaniem jest to jedna z najlepszych fotografii w tego typu tematyce.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić