Natalia Jasińska| 
aktualizacja 

Zatrzymała się i wyjęła telefon. Nagranie z Pomorza to hit

41

Każdy turysta odpoczywający nad Morzem Bałtyckim, marzy o tym, by znaleźć na plaży bursztyn. Sporo szczęścia miała pewna kobieta. Spacerując plażą w Krynicy Morskiej natknęła się na prawdziwe skarby.

Zatrzymała się i wyjęła telefon. Nagranie z Pomorza to hit
Niesamowite znalezisko na plaży w Krynicy Morskiej. "Co tu się dzieje?" (Facebook, Pixabay, Na Mierzeję)

Profil "Na Mierzeję" na Facebooku informuje o rozmaitych atrakcjach, miejscach, noclegach i wydarzeniach nad morzem Bałtyckim. Stronę obserwuje już 85 tysięcy osób.

W czwartek, 9 maja pojawiło się tam wyjątkowe nagranie prosto z plaży w Krynicy Morskiej. Szybko stało się hitem w sieci.

Kobieta szła plażą. Natychmiast złapała za telefon. "Co tu się dzieje"

Na filmiku, którego autorką jest Iwona Dabrowska-Nowicka, widać kamienie, patyki i liście, które wyrzuciło morze. Jednak co innego przykuwa uwagę. Kobieta natrafiła na sporą ilość bursztynów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ramona Rey postawiła na szczerość i zaapelowała do internautów: "Ja się JĄKAM od dziecka"
Co tu się dzieje! Dzisiaj mamy wiosenne bursztynowe zbiory jakich dawno nie było - czytamy w opisie filmu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Znalazła bursztyny na plaży w Krynicy Morskiej. Internauci zachwyceni

Wideo stało się bardzo popularne w sieci. Do tej pory zostało ono odtworzone 60 tys. razy. Zyskało też ponad 1,8 tys. reakcji. Użytkownicy Facebooka również z chęcią go komentowali.

"Nigdy nie udało mi się znaleźć bursztynka, a teraz takie piękne", "Widok zachwyca i ciśnienie podnosi", "Uwierzyć trudno! Zbierać i się cieszyć, że morze łaskawe", "Wow, wow! Jakie piękne", "Niemożliwe, nigdy tyle nie widziałam...ktoś ma szczęście", "O jej, dlaczego mnie tam nie ma?" - piszą internauci.

"Wow, ale wysyp.... chyba komuś rozsypały się bursztynowe korale", "Zostawcie mi trochę", "To się nie dzieje, też chce", "Niesamowite ,tylko zbierać", "Nie wierzę, że kiedykolwiek tak może wyglądać plaża", "Ależ to pięknie wygląda, złoto Bałtyku" - dodawali następni.

Jedna z użytkowniczek podzieliła się również swoim znaleziskiem. "Tak jest, ja zebrałam tylko odrobinę, musi być odpowiedni czas i miejsce - napisała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić