Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Niespodzianka panny młodej na ślubnym kobiercu. Zdumieni gości bili brawo

2
Podziel się

Chelsie Hill miała wypadek samochodowy, w wyniku którego stała się sparaliżowana od pasa w dół. W dniu swojego ślubu młoda kobieta postanowiła zrobić niespodziankę zarówno narzeczonemu, jak i najbliższym. Na jej widok wszyscy zaczęli bić brawo.

Niespodzianka panny młodej na ślubnym kobiercu. Zdumieni gości bili brawo
(YouTube)

Jak relacjonuje NBC News, Chelsie Hill jest sparaliżowana od 2010 roku. Młoda kobieta została poproszona o rękę przez Jaya Bloomfielda i powiedziała "tak". Hill zapragnęła, aby dzień ślubu był wyjątkowy nie tylko dla niej i narzeczonego, ale także gości.

Panna młoda na wózku. W dniu ślubu zrobiła wszystkim niespodziankę

Chelsie Hill podjechała na ślubnym kobiercu na wózku. Kiedy nadszedł moment, aby ojciec poprowadził pannę młodą do ołtarza, ta – ku zdumieniu zgromadzonych – stanęła na nogach.

Mimo że wymagało to od niej ogromnego wysiłku, Chelsie Hill zdołała podejść do ołtarza. Ze względu na swoją niepełnosprawność fizyczną panna młoda musiała wspomagać się balkonikiem, specjalnie ozdobionym z okazji ślubu.

Zobacz także: Zobacz też: Ślub na szczycie Andów. Para młoda wspinała się na ceremonię trzy dni

Na widok panny młodej, która samodzielnie szła do ołtarza, wszyscy goście zaczęli bić brawo. To nie był jednak koniec niespodzianek – chociaż Chelsie Hill spędziła większość wesela na wózku inwalidzkim, pierwszy taniec, wspierana przez świeżo upieczonego męża, zatańczyła na stojąco.

Jak zdradziła Chelsie Hill w rozmowie z NBC News, decyzja o przejściu do ołtarza o własnych siłach nie była spontaniczna. Przyszła panna młoda już wcześniej zaczęła ćwiczyć chodzenie, korzystając przy tym ortezy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Jajko zdrowe
2 miesiące temu
Zapraszamy wszystkich do naszej kochanej Ojczyzny. Będziemy emigrantów szanować czyli nasz kochany rząd będzie się o nich troszczyć i dbał
GOSC
2 miesiące temu
NO I NIECH LUKASZENKO SOBIE TRZYMA TYCH EMIGRANTOW AFGANISTANSKICH A OD NASZE GRANICY WARA ! JAK ICH NASCIAGAL TO NIECH SIE NIMI NAZRE RAZ A DOBRZE ZEBY NIE BYL GLODNY !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić