Mieli na weselu 78 gości. Po liczeniu kopert panna młoda przeżyła szok

2364

Panna młoda miała wielką nadzieję na to, że zawartość kopert będzie na tyle duża, że zwróci się koszt wesela. Gdy wszystko przeliczyła, była w totalnym szoku.

Mieli na weselu 78 gości. Po liczeniu kopert panna młoda przeżyła szok
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Wesele to spory wydatek. Przekonała się o tym Natalia. Do ślubu przygotowywała się bardzo długo i starannie. Z jednej strony nie chciała mieć hucznej imprezy, a z drugiej nie hamowała się z wydatkami.

Wierzyła bowiem, że koszty zwrócą się dzięki kopertom ślubnym. Mocno się jednak rozczarowała. Według niej goście nie wywiązali się ze swojego "obowiązku".

6 tysięcy? Powiem wprost, to jakaś kpina i nieśmieszny żart - napisała oburzona kobieta na forum WP Kafeteria, ujawniając, że zaprosiła 78 gości.

Wesele. Była rozczarowana zawartością kopert

Reakcja Natalii podzieliła internautów. - To może trzeba było sprzedawać bilety wstępu na wesele? - zapytał jeden z komentujących.

Robienie wesela dla zysku to jest kpina. Jak możesz wyliczać swoim gościom, ile ci dali? Ja myślałem, że zaprasza się osoby, z którymi się chce celebrować ten ważny dzień, a nie takich, którzy mi sponsorują imprezę. W jakich czasach my żyjemy? - zauważył internauta.

Inny podkreślił, że każdy daje w kopertę tyle, na ile go stać. Ocenił, że kobieta mogła nie organizować wielkiego balu, jeśli nie miała na to pieniędzy.

Byli też tacy, którzy zrozumieli rozczarowanie Natalii. Podkreślali, że oczywiście każdy daje tyle, ile może, ale średnia 100 zł na kopertę to już "trochę kpina".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić