Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Niespodziewany gość utknął w kominku. To nie Święty Mikołaj

1

W Wigilię rodzinę z Wielkiej Brytanii odwiedził niespodziewany gość. I wcale nie mowa tu o Świętym Mikołaju, a o kocie, który utknął w kominku.

Niespodziewany gość utknął w kominku. To nie Święty Mikołaj
Kot naśladował Świętego Mikołaja? (Newspix)

W Wigilię rodzinę z Southsea w Anglii zaniepokoił ich kot, który zaczął się dziwnie zachowywać. Po chwili z wnętrza kominka usłyszeli miauczenie i zdali sobie sprawę, że utknęło tam zwierzę.

Kot w Wigilię utknął w kominku. Został uratowany

Domownicy wezwali na pomoc RSPCA, czyli organizację działającą na rzecz zwierząt. Inspektorzy natychmiast przybyli na miejsce i uwolnili z kominka przestraszonego kota.

Na szczęście zwierzak nie został ranny. Wszystko wskazywało na to, że nie był bezdomny, dlatego został wypuszczony na wolność.

Kot był przestraszony, ale na szczęście nie został ranny - chociaż udało mu się zostawić ślady sadzy na wszystkich jasnych meblach w domu. To musiał być dla niego niezły upadek i na szczęście rodzina zdała sobie sprawę, że wpadł do kominka, więc mogliśmy go uratować. Koty czasami wpadają w takie kłopoty - być może miał misję pomocy Świętemu Mikołajowi! Wyglądał na zadbanego, więc jego właściciele prawdopodobnie martwili się, gdzie jest - powiedziała Emily Stodart z RSPCA.

Zobacz także: Zwierzę utknęło w rurze. Strażacy uratowali kota

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić