Skandaliczny wpis Justyny Sochy o zmarłym 18-latku. Mama chłopaka reaguje

1590

Liderka antyszczepionkowego stowarzyszenia "STOP NOP" opublikowała kolejny wpis w mediach społecznościowych. Odniosła się w nim do niedawnej śmierci 18-letniego Krzysztofa i stwierdziła, że młody mężczyzna odszedł po przyjęciu szczepionki. Matka zmarłego jest oburzona.

Skandaliczny wpis Justyny Sochy o zmarłym 18-latku. Mama chłopaka reaguje
Justyna Socha opublikowała informację o śmierci 18-latka. Matka zmarłego nie kryje oburzenia (Getty Images, NurPhoto/Contributor)

Zgodnie z wersją przedstawioną przez Justynę Sochę do śmierci Krzysztofa miało dojść 4 dni po przyjęciu przez niego szczepionki. Liderka "STOP NOP" sugerowała, że przyczyną śmierci 18-latka miały być skutki uboczne przyjęcia preparatu.

Chłopak 18 lat, 4 dni po zastrzyku. Wczoraj był pogrzeb. Zmarł we śnie... Czy kolejne będzie twoje dziecko? – napisała Justyna Socha na Facebooku.

Justyna Socha o śmierci 18-latka. Matka zmarłego zgłosiła sprawę na policję

Wpis Justyny Sochy wzbudził ogromne oburzenie wśród internautów. Wiele osób podważało informację, że przyczyną śmierci 18-latka były właśnie skutki uboczne szczepienia.

Zobacz także: Zobacz też: Rzecznik ministerstwa zdrowia o niepożądanych odczynach poszczepiennych

Wśród komentujących znalazła się także Ewa Baranowska, mama zmarłego chłopca, która poprosiła o usunięcie wpisu. Z komentarzy opublikowanych na profilu Justyny Sochy na Facebooku wynika również, że pani Baranowska zdecydowała się na zgłoszenie sprawy na policję. Spotkało się to z poparciem pozostałych użytkowników portalu.

Cieszę się, że zgłosiła pani to na policję. Justyna Socha powinna za to odpowiedzieć karnie. Składam kondolencje i wyrazy współczucia.
Współczuje oraz życzę siły w walce z tą kreaturą, bo człowiekiem jej nie nazwę.
Bardzo państwu współczuję straty syna. Nie mieści mi się w głowie by tak ohydnie to wykorzystywać.
Wyrazy głębokiego współczucia.
Bardzo Pani współczuję i mam nadzieję, że nie odpuści pani Justynie Sosze – komentowali wpis Justyny Sochy internauci.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić