Niewiarygodne, co znalazł w cukierkach! Aż robi się niedobrze

Ten mężczyzna był mocno rozczarowany, gdy rozpakował pysznie wyglądające cukierki, jakie kupił w jednym ze sklepów w Poznaniu (woj. wielkopolskie). To, co w nich znalazł dosłownie aż przyprawia o mdłości. Od razu chwycił za telefon i nakręcił filmik, a następnie wrzucił go na TikToka. - Wkładka białkowa gratis - ironizował pod nagraniem pewien internauta.

Szok, co znalazł w cukierkach! Aż robi się niedobrze. Szok, co znalazł w cukierkach! Aż robi się niedobrze.
Źródło zdjęć: © TikTok | andrzeju007

Tiktoker o nicku @andrzeju007 liczył, że skosztuje pysznych czekoladowych cukierków, które niedawno zakupił w ukraińskim sklepie spożywczym "Best Market" znajdującym się w Poznaniu. Niestety, srogo się rozczarował.

Gdy mężczyzna rozpakował jednego z nich (morelę w czekoladzie z orzechem włoskim), a następnie przełamał na pół, to dostrzegł wewnątrz pełzające, jasne robaki. To był szok! Zdruzgotany od razu złapał za komórkę i nagrał wideo. Podzielił się nim na TikToku.

W tych cukierkach z Ukrainy znalazł robale.
W tych cukierkach z Ukrainy znalazł robale. © TikTok | @andrzeju007

Szok, co znalazł w cukierkach! Aż robi się niedobrze

Filmik tiktokera cieszył się sporą popularnością na tej chińskiej platformie. Do momentu publikacji naszego artykułu wyświetlono go już bowiem ponad 235 tys. razy. Internauci z chęcią go lajkowali i komentowali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ranking najgorszych słodyczy

Widzowie nie kryli obrzydzenia całą sytuacją. - Dobrze, że nie jem cukierków - pisała jedna osoba. - Zaczęłam sama piec ciasta, ciasteczka, jak za dawnych lat - wskazywała następna. - Ja nie mogę, tłu!!! - grzmiała kolejna. - Sanepid się kłania - wtórowała inna.

Mężczyzna pokazał, jaki robaki znalazł.
Mężczyzna pokazał, jaki robaki znalazł. © TikTok | @andrzeju007

Niektórzy z użytkowników zwracali jednak uwagę, że "takie rzeczy się zdarzają". Podawali też nazwy innych produktów, w których natrafili na podobnych, "nieproszonych gości".

Są dodawane tam orzechy, w których znajdują się jajka robaków i później się z tego wykluwają - twierdziła jedna kobieta.
Oj tam, oj tam! W czereśniach oraz malinach zjadamy ich kilogramy i nic się nie dzieje - zaznaczała następna.
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie