RC| 

Nowa dziewczyna w "Love Island". Aleksandra Malinowska już zrobiła furorę

15

W "Love Island" trochę się pozmieniało po ostatnim odcinku. Z programu odeszło dwóch uczestników, ale w ich miejsce przyszła nowa bohaterka. 23-letnia blondynka od razu skradła show.

Nowa dziewczyna w "Love Island". Aleksandra Malinowska już zrobiła furorę
Nowa dziewczyna w "Love Island" (Instagram)

Reality show "Love Island" rozkręca się z każdym odcinkiem i już tworzą się pierwsze sympatie. Niektórzy uczestnicy jednak musieli pożegnać się z programem. Tym razem wypadli Karol oraz Bartek.

Ich odejście jednak znalazło się w cieniu innego wydarzenia. W programie pojawiła się nowa bohaterka. To Aleksandra Malinowska, która błyskawicznie skradła show.

Kim jest nowa dziewczyna w "Love Island"?

Aleksandra Malinowska ma 23 lata. Ma niebieskie oczy, blond włosy i rewelacyjną figurę. Na stronie programu przyznała, że za swój największy atut wizualny uważa nogi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na co dzień pracuje jako architekta wnętrz. W wolnych chwilach lub gotować i podróżować. Jako najlepsze swoje cechy wskazuje szczerość i niezależność.

- Byłam w dwóch poważniejszych związkach, z czego jeden był relacją ciągnącą się przez kilka lat. Naprzemienne rozstania i powroty były na porządku dziennym. Z perspektywy czasu uważam taką relację za toksyczną, jednak jest to dla mnie duża życiowa lekcja, więc niczego nie żałuję! - opowiada Malinowska.

23-latka uwielbia wysokich brunetów o ciemnej karnacji. Na pierwszym miejscu jedna stawia uczciwość, szczerość oraz poczucie humoru.

Zobacz także: Najśmieszniejsze wypowiedzi uczestników "Love Island"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić