Marcin Kaszyński| 

"Love Island". Ohydne sceny. Widzowie są oburzeni

0

Widzowie "Love Island" są totalnie zniesmaczeni. W popularnym reality show przekroczono granicę dobrego smaku. Dziewczęta wsadzały swoim partnerom lód w majtki, a następnie ocierały się o ich krocze różnymi częściami ciała.

"Love Island". Ohydne sceny. Widzowie są oburzeni
Ohyda! Takie sceny w "Love Island" (Kadr z Love Island)

Osoby odpowiedzialne za produkcję "Love Island" poszły po bandzie. I to ostro. Tym razem zadanie zaserwowane parom nie przypadło do gustu wszystkim widzom. Jest dużo osób, które fragment poniedziałkowego programu oglądały z potwornym zażenowaniem.

O co tak właściwie chodzi? Postanowiono wymyślić coś, co miało zbliżyć partnerów do siebie. Postawiono na "lodowe zadanie". Kobiety najpierw nabierały kostki lodu w górną część stroju, a później wrzucały je partnerom w majtki.

Niektóre panie spoglądały na przyrodzenia panów. Inne natomiast próbowały skupiać swój wzrok na czymś innym. To jednak nie wszystko...

Czytaj także:

"Love Island". To było ohydne!

Gdy kostki znalazły się już w odpowiednim miejscu, panie miały do zrealizowania misję, która polegała na tym, by je rozgnieść. Większość ocierała się o krocze partnerów pośladkami.

Alicja stwierdziła, że to nie dla niej. Wykorzystała więc stopy. Najgoręcej było w przypadku Oliwii, która ocierała się o swojego kolegę piersiami. I to właśnie ona wygrała tę konkurencję.

Jak na te obrazki zareagowali widzowie? "Ta zabawa była żenująca, nie wiem, co to miało na celu i nawet trochę współczuję tym dziewczynom, bo jak sądzę nie każda miała na to ochotę" - tak brzmi jeden z komentarzy. "To było bardzo niesmaczne, żenada" - pisze kolejny internauta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić