Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Love Island". Namiętne chwile w programie. Ada i Dominik poszli do kryjówki

42

Dominik i Ada to pierwsi uczestnicy drugiej edycji polskiej wersji "Love Island", którzy trafili do tzw. kryjówki. Tam mogli spędzić noc odcięci od reszty. Znamy szczegóły romantycznych momentów.

"Love Island". Namiętne chwile w programie. Ada i Dominik poszli do kryjówki
Dominik i Ada trafili do kryjówki. Jak było? (Materiały prasowe)

We wtorek wyemitowany został ósmy odcinek drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości". W trakcie tego programu do kryjówki trafili Dominik i Ada.

Niektórzy mocno się tym zdziwili. Można było się bowiem spodziewać, że szansę jeszcze większego zbliżenia się do siebie dostaną Ola i Rafał, którzy tworzą parę od początku programu.

Jak przebiegała noc Ady i Dominika? Nie brakowało czułości i namiętności. Po wspólnej nocy kobieta wyjawiła jednak, że to niczego więcej prócz pocałunków i przytulania nie doszło. Wydaje się, że Dominik miał większe nadzieje...

"Love Island". Ada i Dominik rozstaną się!?

Wszystko wskazuje na to, że pójście do kryjówki było ostatnim akcentem relacji Dominika z Adą. Chłopak zaczął bowiem szaleć na punkcie czarującej Julii. Blondwłosa piękność działa na niego jak magnes, co irytuje Adę.

Julia wyznała Dominikowi, że bardzo jej się podoba. Powiedziała także, że chciałaby być z nim w parze. Chłopakowi to się spodobało, więc możemy się spodziewać, że już wkrótce spróbują pogłębić swoją relację i zbliżą się do siebie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić