Jakub Artych
Jakub Artych| 

Nowak chce spotkania z młodymi. Internet zapłonął

12

Barbara Nowak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Była małopolska kurator zadeklarowała, że chce spotkać się z młodymi osobami i nie ma dla niej tematów tabu. Pod wpisem internauci zadali jej mnóstwo pytań.

Nowak chce spotkania z młodymi. Internet zapłonął
Nowak chce spotkania z młodymi. Internet zapłonął (foto: Tomasz Molina) (Wikipedia)

Barbara Nowak funkcję małopolskiego kuratora pełniła w latach 2016-2023. Wcześniej była między innymi radną miejską w Krakowie z list Prawa i Sprawiedliwości. Po przegranych wyborach w 2023 przez partię Jarosława Kaczyńskiego, odwołano ją ze stanowiska, ale poprzednia władza umieściła ją na listach do sejmiku województwa małopolskiego, dzięki czemu uzyskała mandat.

Za rządów Prawa i Sprawiedliwości krytykowała strajki nauczycieli oraz opowiadała się przeciw obowiązkowi szczepień przeciw COVID-19. Uczestniczyła w konferencji dot. prześladowania katolików, podczas której stwierdziła, że prosi dyrektorów szkół, aby lekcji religii nie planować na początku lub na końcu zajęć, ponieważ to może być sygnał dla uczniów, by na tych lekcjach się nie pojawiać.

To, co najbardziej charakteryzuje jednak Nowak to jej ostre wpisy w mediach społecznościowych. To właśnie na tej platformie czuje się jak ryba w wodzie. W najnowszym wpisie zadeklarowała, że jest gotowa spotkać się z młodymi osobami i porozmawiać z nimi na wszystkie tematy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 26.04, godzina 11:50
Spotkania z młodymi ludźmi, to to co najbardziej lubię! Nie ma tematów tabu, nie kokietujemy się. Tylko szczera rozmowa i z szacunkiem do drugiego. Porozmawiajmy! To co? Jesteście gotowi? - napisała na platformie X Nowak.

Nowak chce spotkania z młodymi. Internauci mają pytania

Odzew pod wpisem Barbary Nowak był bardzo duży. Internauci podeszli do sprawy bardzo rzetelnie i przygotowali listę pytań, jakie chcieliby dawać byłej kurator.

Najwięcej pytań dotyczyło miłosnego listu do Ryszarda Terleckiego. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu skrzynka Nowak została zhakowana. Ujawniono m.in jej bardzo osobisty list do posła.

Kocham Cię i to jest jedyne, co chciałabym, aby głośno i wszędzie było słychać. Uwielbiam Cię, to oczywiste. Mam świadomość upływającego bezlitośnie czasu i dlatego chcę, żebyś był świadomy tego, co w moim mniemaniu jest najważniejsze. Nie chcę niedomówień, których nie poznałbyś, gdy mnie nie będzie na tym świecie (...) dla partii i Ciebie Rysiu mogę wszelkie swoje umiejętności oddać - napisała rzekomo Nowak.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić