Wróć na
Robert Czykiel
|

Nowe fakty ws. egzekucji 16-letniej Kornelii. Żyła, gdy ją zakopywali

634
Podziel się

Z najnowszych ustaleń śledczych wynika, że 16-letnia Kornelia jeszcze żyła, gdy była zakopywana. Prawdopodobnie udusiła się pod ziemią.

Nowe fakty ws. egzekucji 16-letniej Kornelii. Żyła, gdy ją zakopywali
(Facebook)
bCXuzWad

Ta zbrodnia niedawno wstrząsnęła całą Polską. W lutym tego roku rodzina zgłosiła zaginięcie 16-letniej Kornelii. 26 kwietnia odnaleziono zwłoki na terenie leśno-łąkowym w Konstancinie. Okazało się, że to zaginiona nastolatka.

Dziewczyna została zamordowana, a policja aresztowała 25-letniego Patryka B. oraz 16-letnią Martynę S. Okazało się, że razem dokonali makabrycznej zbrodni. Teraz wyszły na jaw nowe fakty.

16-letnia Kornelia żyła, gdy ją zakopywali?

Kornelia została dwukrotnie postrzelona. Najpierw przez Patryka B., a potem przez Martynę S. Dziewczyna się broniła, ale po drugim strzale mordercy uznali, że nie żyje. Jej ciało wrzucili do grobu, który mężczyzna wykopał dzień wcześniej.

bCXuzWaf

"Super Express" dotarł do wstrząsających ustaleń śledczych. Ich zdaniem 16-latka prawdopodobnie jeszcze żyła, gdy była zakopywana. Są poszlaki wskazujące na to, że Kornelia udusiła się pod ziemią.

W poniedziałek 18 maja odbył się pogrzeb zamordowanej Kornelii. W uroczystościach żałobnych wzięło udział wielu ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCXuzWal

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bCXuzWaG
KOMENTARZE
(634)
Powinna
4 miesiące temu
Być czapa dla obojga, a nie będą żyć na koszt podatnika. A jak mają siedzieć, to powinni zarobić na utrzymanie, żarcie, lokum, światło, ogrzewanie i pensje dla tych co ich pilnują. Nie pracował nie zarobił to nie jadł i nie pił. Chwasty trzeba wyrywać a nie pielęgnować.
Liu
4 miesiące temu
Jednak kara śmierci powinna wrócić !!!!
Mir69
4 miesiące temu
Pochować na zywca ich oko za oko
bCXuzWaH
Wiezienie?
4 miesiące temu
Do qrfy nędzy!!!! Kiedy za takie zwyrolstwo będziemy robili to co na Białorusi??? Na więzienny placyk, worek na łeb, jedna kula w potylice, koniec patoli! I to dla niego i dla niej!!! Niech się wyrywa, krzyczy, blaga o litość, sika w spódnice!!! Strzał - nikogo już więcej nie skrzywdzi a reszta podobnej patoli będzie się zastanawiać czy warto tak kozaczyć o pietruszkę! A my nie będziemy z podatków karmić tej padliny. Sprawiedliwym byłoby zaje...ac ich w taki sam sposób jak zabili - zakopać żywcem.
Gonzo
4 miesiące temu
Kara śmierci, po co ich jeszcze karmić 25 lat. Wyrwać chwasty.
Najnowsze komentarze (634)
Kudlaty
4 miesiące temu
Kara śmierci to mało do końca życia kryminał żeby myśleli o tym co zrobili przypominać im każdego dnia jak tylko otworzą oczy
Alex1234
4 miesiące temu
Przestańcie wreszcie z tą "egzekucją". Bo to tak brzmi jakby dziewczyna zrobiła coś koszmarnego i jakby ją sąd skazał na karę śmierci.
ZZZ
4 miesiące temu
CHWASTY SIĘ WYPALA ŻYWYM OGNIEM.
asa
4 miesiące temu
nie doczytałem się nigdzie powodu tak okrutnego morderstwa przez sprawców
Gyhju
4 miesiące temu
A może amputacja nóg i rak byłaby lepsza ?
Bęc
4 miesiące temu
Sami nawiedzeni tu o Bogu piszą a jak co do czego przyjdzie, to "Boga nie ma".
sernik
4 miesiące temu
To można jeszcze być wstrząśniętym? Nie narusza się czyichś praw? Nie obraża uczuć morderców?
Franz Mauer
4 miesiące temu
Oddać ich w prezencie Daesz. Będą wiedzieć, co zrobić z "niewiernymi".
bCXuzWaz
Sebastian
4 miesiące temu
A gdzie się podział BIBLIJNY PRZEKAZ ,,OKO ZA OKO! ZĄB ZA ZĄB"!!??
Tommmi
4 miesiące temu
Oko za oko .jak w starym testamencie . Kara smierci
rysio
4 miesiące temu
jest sens trzymac ich w wiezieniu?
Sebastian
4 miesiące temu
Tak jest w kraju,gdzie Panisko-Sedzia niweczy mrowcza,wielogodzinna i czesto niebezpieczną prace funkcjonariuszy! Jednym wyrokiem NIWECZY WSZYSTKO!!Dlatego jestem za ZNIESIENIEM ,,OBSTRUKCYJNYCH IMMUNITETÓW DLA POSŁOW! SENATORÓW! SEDZIÓW! I PROKURATORÓW!!
ewa
4 miesiące temu
gdy nie ma skutecznej i ostatecznej kary?, tak się kończą porachunki miedzy ludżmi!, skoro nie spotka ich kara śmierci?! więc można nadal żyć na koszt podatników w więzieniach?!...czas na zmiany i to radykalne!!!
aaa
4 miesiące temu
ludzie dla was jest najważniejsze jaka to była broń!!!!!przecież zginął człowiek, dziecko przed,którym było całe życie !!!!! I zrobili to młodzi ludzie, przed którymi było życie. Jaka jest mentalność tych ludzi, co mają w głowie - tragedia. Bardzo współczuję rodzicom, rodzinie, niewyobrażalny dramat.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić