Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Nowe obostrzenia? Jarosław Kaczyński zabrał głos

26
Podziel się:

Wielu Polaków zastanawia się, czy rząd postanowi wprowadzić nowe ograniczenia, by zminimalizować przykre konsekwencje piątej fali koronawirusa. Na ten temat wypowiedział się Jarosław Kaczyński.

Nowe obostrzenia? Jarosław Kaczyński zabrał głos
Jarosław Kaczyński (Getty Images, Sean Gallup)

Do kwestii obostrzeń Jarosław Kaczyński odniósł się w trakcie wywiadu z tygodnikiem "Sieci". Odnosząc się do zarzutu braku konsekwencji polskich władz, zaznaczył, że "na każdym etapie rząd robił wszystko z najlepszą wolą, kierując się dostępną wiedzą, zapewne też nie unikając błędów".

Jednocześnie spostrzegł, że do Polski nadciąga piąta fala pandemii COVID-19. - Dziś stoimy przed kolejnymi decyzjami, bo trzeba zrobić wszystko, co jest realnie możliwe, żeby ograniczyć jej skutki - dodał.

Ocenił ponadto, że sytuację pogarsza fakt pojawienia się nowej mutacji - Omikron. Zapewniał też, że walka z pandemią to obecnie sprawa pierwszorzędnego znaczenia.

Zgadzam się tu trochę i wyjątkowo z moim ekskolegą Ludwikiem Dornem, który napisał w ''Polityce'', że brak ostrej walki z pandemią jest osłabianiem wspólnoty narodowej. Zapomniał tylko dopisać, kto tę wspólnotę od lat bardzo konsekwentnie niszczy, o zjawisku totalnej opozycji, o ojkofobii i odrzuceniu przez jego obecnych protektorów podstawowych zasad demokracji i praworządności - kontynuował szef PiS.

Dosadny komentarz Kaczyńskiego. Uderzył w opozycję!

Jarosław Kaczyński w niewybredny sposób odniósł się do poczynań opozycji.

Zasada, że tylko my mamy prawo do rządzenia, i druga - nas prawo nie obowiązuje, głoszone i praktykowane przez PO i jej sojuszników - to właśnie to. Gdyby opozycja była, można rzec, normalna, możliwości naszego państwa, mimo jego mankamentów, byłyby znacznie większe - podsumował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
aerg
2 tyg. temu
a co jeśli chodzi o sylwestra pisowkich marzeń w Zakopanem?, o tym nie mówił?, co zrobił, aby nie dopuścić do imprezy masowej? NIC! Precz z PIS!
przedsiebiorc...
2 tyg. temu
Ja firme od 1 stycznia przeniosłem do Czech i tak zrobiło moich 6 kumppli w róznych branzach jestesmy mega szczesliwi - wreszcie normalnie mozemy prowadzic biznesy tutaj musielibysmu juz zamknąc przez podatki i biurokracje , jak byłem w Czechach rejestrowac to masa polskich przedsiebiorców co przenosza co normalnych krajów swoje interesy ,Polska jest stoczona na dno , tego sie nie odbuduje przez lata
Minday
2 tyg. temu
Jak czytam wypowiedzi tej osoby to mi ręce opadają tyle lat rządzą a wina nadal poprzedników o wszystko niech w końcu się ogarną w tym rządzie a nie tylko w spychologię się bawią dzień kiedy PiS zaczął rządzić był ostatnim dniem naszego normalnego kraju
ks. Artur Ada...
2 tyg. temu
Drobiowy rzad
Takiktos
2 tyg. temu
Ma rację!!! Opozycja? Jaka opozycja !!! Tusk dostał wytyczne z Brukseli!!! Żadnego planu na Polskę ,tylko hasło,obalic rząd PiS!!! Powiem wam coś gamonie,w mojej rodzinie są zwolennicy różnych partii z POKO też,zreszta byłem wcześniej też za tą partią i jak nad wydymal rząd PO-PSL Tak koniec nigdy więcej!!! Ale spotykamy się wszyscy i dyskutujemy w kulturalny sposób !!! Aczkolwiek teraz już większość jest przekonana że nie zagłosuje na Tuska !!
Ola
2 tyg. temu
DO DYMISJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
El kaczorrini
2 tyg. temu
Pis chyba sam siebie sabotuje,bo ostatnio sam sobie strzela w kolano.Chcą wcześniejszych wyborów,potem w trakcie rzucą jakieś1000 plus ,albo coś podobnego i kupią tych co wiedzę o ekonomii i pieniądzach biorą z chipsów .Ewentualnie odwalą fałszerkę,jak na Białorusi.Bo jak się ich delikatnie,nie pogoni to będą jak kleszcz, pili krew a wciskali jad.
Burbon
2 tyg. temu
STOP szczepieniu na covidka
Burbon
2 tyg. temu
Kaczka po Smoleńsku i zimny lech koniec PiSu
Rubens
3 tyg. temu
Naczelny lekarz RP przemówił. Kolo lepszy niż Leonardo da Vinci..prawdziwy człowiek renesansu
PRAWDA
3 tyg. temu
Bełkocze trzy po trzy. Stoi już jedną nogą nad grobem.
Marek
3 tyg. temu
Analfabeci z MS posłusznie rzucili się do pisania komentarzy ku chwale W. Sz. Enucha
Karamba
3 tyg. temu
Dodam leków też nie bierzmy mogą również zabić toć to te same koncerny farmaceutyczne a może nie jedzmy zwierząt też są karmione tymi samymi antybiotykami zieleniny też nie jedzmy są sztucznie nawozone nie pijmy wody rzeki zatrute... Zaczyna mnie to bawić już te ludzkie bo nie al o na złość mamie odmrożę sobie uszy czas może dorosnąć
Zombie
3 tyg. temu
Ciekawe czy beda się dziwić jak na ulicy ludzie zaczna ich atakować na ulicach. Bo jak tak dalej pójdzie to wirus zmutuje w tym kierunku
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić