Angelika Karpińska| 

O jej śmierci mówił cały świat. Teraz prawda wyszła na jaw

41

Pilot z Grecji zamordował swoją młodą żonę, a następnie wymyślił historię o trzech włamywaczach, którzy rzekomo zabili ją na oczach ich 11-miesięcznej córki. 32-latek w końcu przyznał się do zabójstwa 20-letniej Brytyjki.

O jej śmierci mówił cały świat. Teraz prawda wyszła na jaw
Grek zamordował swoją 20-letnią żonę (Instagram)

O śmierci 20-letniej Caroline Crouch pisały media na całym świecie. Mąż Brytyjki, 32-letni Babis Anagnostopoulos opowiedział szokującą historię o włamywaczach, którzy torturowali i zamordowali jego żonę na oczach ich 11-miesięcznej córeczki. Do zabójstwa miało dojść w ich domu w Atenach.

Mężczyzna twierdził, że jego samego sprawcy przywiązali do krzesła, przez co był bezradny i nie mógł pomóc ukochanej. Włamywacze mieli także zabić psa i ukraść gotówkę oraz drogą biżuterię. Grecki rząd zaoferował nagrodę w wysokości 300 tys. euro (ok. 1,4 mln zł) za informacje prowadzące do aresztowania i skazania sprawców.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Policja miała jednak wątpliwości co do zeznań Greka, ponieważ dowody nie pasowały do jego historii. Jego smartwach wskazywał, że gdy doszło do zabójstwa, nie był nieruchomy i poruszał się po domu.

Pilot z Grecji w końcu przyznał się do zabójstwa żony

Gdy policja odkryła nowe dowody, zatrzymała 32-latka, który akurat uczestniczył w pogrzebie. Po wielu godzinach przesłuchiwań pilot przyznał się do zabójstwa żony. Okazało się, że wszystko, co mówił wcześniej, było kłamstwem.

Tej nocy doszło między nami do kłótni. W pewnym momencie włożyła dziecko do łóżeczka i kazała mi wyjść z domu. Straciłem panowanie nad sobą i udusiłem ją poduszką. Potem wymyśliłem napad - przyznał mężczyzna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Seryjny morderca z Meksyku. Makabryczne odkrycie pod domem lokalnego rzeźnika

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić