O włos od tragedii. Wszystko się nagrało

12

Do sieci regularnie trafiają nagrania ukazujące bardzo groźne sytuacje drogowe. W środę na Twitterze opublikowano kolejny tego typu filmik. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii.

O włos od tragedii. Wszystko się nagrało
O krok od tragedii. (Twitter, StopCham)

Praktycznie każdego dnia na drogach dochodzi do wielu wypadków. Niestety, niektóre z nich kończą się zgonami.

Mimo to wielu kierowców nadal łamie przepisy. Przekraczanie prędkości, wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach czy też niedostosowywanie stylu jazdy do warunków atmosferycznych to wręcz chleb powszedni.

Groźnie na pasach. O krok od wypadku

Na Twittera trafiło nagranie, które jest wręcz przerażające. Widzimy na nim, jak jeden samochód zatrzymał się, by przepuścić dwie młode rowerzystki.

Chwilę później nadjeżdża samochód, który porusza się drugim pasem. Wręcz przemyka przez nie, nie zważając na to, że na jezdni znajdują się dwie dziewczyny.

Całe szczęście, że rowerzystki w porę wyhamowały, a samochód lekko odbił. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby w nie wpadł...

To nagranie powinno być przestrogą. Wnioski powinni wyciągnąć zarówno kierowcy, jak i piesi. Warto pamiętać o tym, że trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo zawsze można trafić na kierowcę, który przepisy ma za nic.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić