o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Obajtek na uczelni Rydzyka. Uwagę przykuwa jego postawa ciała

67
Podziel się

Daniel Obajtek przyjął zaproszenie ojca Rydzyka i pojawił się w Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Prezes PKN Orlen wygłosił wykład inaugurujący nowy kierunek studiów. Uwagę przykuwa postawa, jaką przybrał, i cała jego mowa ciała.

Obajtek na uczelni Rydzyka. Uwagę przykuwa jego postawa ciała
Daniel Obajtek wygłosił wykład na uczelni założonej przez ojca Tadeusza Rydzyka. Jaki komunikat wysyłała jego postawa ciała? (kadr z TV Trwam)
bErjXCdh

Na uczelni założonej przez ojca Rydzyka otworzono nowy kierunek podyplomowy. To Master of Business Administration (MBA), którego studenci zgłębiają takie dziedziny jak m.in. finanse, marketing czy zarządzanie przedsiębiorstwem. Nic dziwnego, że to właśnie prezes PKN Orlen został poproszony o wygłoszenie wykładu.

Daniel Obajtek na uczelni ojca Rydzyka. Prezes PKN Orlen czuł się niepewnie?

W trakcie wykładu Daniel Obajtek dzielił się ze studentami doświadczeniem, jakie zdobył w okresie zarządzania przedsiębiorstwem PKN Orlen. Obajtek poruszył m.in. temat przyszłej ekspansji koncernu na zagraniczne rynki. Tłumaczył, że bez takiego działania spółka o randze Orlenu nie zdoła się utrzymać.

bErjXCdj
(...) Stwierdziliśmy, że trzeba błyskawicznie zwiększać obszary swojej działalności, bo nie przetrzymamy konkurencji. Taka spółka jak Orlen nie utrzyma się, jeżeli jej rynkiem będzie tylko państwo polskie – tłumaczył studentom Daniel Obajtek (TV Trwam).
Zobacz także: Zobacz też: Daniel Obajtek o zatrudnieniu syna Beaty Szydło. Reakcja Piotra Zgorzelskiego
bErjXCdp

Przez większość wykładu Daniel Obajtek miał ręce skrzyżowane na piersiach. Jak wskazują eksperci od mowy ciała, taka postawa mogłaby świadczyć o czymś bardzo prozaicznym, np. o tym, że prezesowi PKN Orlen po prostu było zimno i usiłował się rozgrzać. Zdarza się także, że to objaw przyjętego nawyku.

Według ekspertów ze strony mowaciała.net osoba, która krzyżuje ręce na piersiach, może wysyłać jeszcze jeden komunikat. Taką postawę mają przyjmować ludzie czujący się niezręcznie, usiłujący ukrywać swoją niepewność. Takie wyjaśnienie jest o tyle zaskakujące, że nikt nie posądzałby Daniela Obajtka – w końcu prezesa wielkiego przedsiębiorstwa – o nieśmiałość czy brak charyzmy.

Założenie rąk na piersi ma w sobie pewien element agresji i niektóre osoby, mimo, że miałby ochotę go wykonać, czują się z nim niezręcznie. Pojawia się wtedy częściowa bariera. Na przykład jedna ręka jest opuszczona wzdłuż ciała, a druga, zgięta, chwyta ją za łokieć lub na odcinku od przedramienia do ramienia – tłumaczy ekspert ze strony mowaciała.net.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErjXCdK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
Gorszy sort
2 miesiące temu
Jaki on wasz " ojciec "...na litość boską?
Vlady
2 miesiące temu
Studia u Rydzyka to poziom lichego liceum, ale po tym ichnim MBA będą mogli obsiadać spółki skarbu państwa i dalej doić. Obajtek wydoił rocznie ponad 2 miliony zł pensji. Może kupić kolejną posiadłość, ale rozumu nie kupi. Absolwent lichutkiej prywatnej wyższej szkółki wykłada studentom, jak orżnąć wuja! Tylko w Polsce i na Sycylii.
Polak63
2 miesiące temu
NARODOWEJ ŻENADY ciąg daszy
bErjXCdL
terminator
2 miesiące temu
Co za para hochsztaplerow...jak tylko PIS upadnie, jesli nie uciekna do Rosji, beda mieli dlugie wyroki
Gabriel
2 miesiące temu
Obajtkowi należało po skończonym wykładzie zadać pytanie / a może było zadane/ jaki % całkowitych kosztów koncernu stanowią wynagrodzenia PIS-owskich kolesiów i ich członków rodzin ?
bed bab
2 miesiące temu
Ekspansje pazerności rozpoczął już podczas pracy w firmie swoich wujów, a potem jako wójt Pcimia. Ma o czym opowiadać na wykładach u Rydzyka, a raczej dawno już powinien go o tę przestępczą ekspansje powinien go przepytać prokurator.
Won!
2 miesiące temu
A dlaczego - do diaska - otworzono nowy kierunek na uczelni KOŚCIOŁA, a NIE państwowego Uniwersytetu ?! I moje podatki znowu będą pchane do Rydzyka, pod pretekstem finansowania niepotrzebnej nam pseudo-uczelni!
jaśko
2 miesiące temu
a ten nowy kierunek studiów to zapewne "OBAJTOLOGIA" - i dlatego wykład inauguracyjny
Tymitu
2 miesiące temu
Nigdzie nie ma takich złodziei jak w P O
Wniosek
2 miesiące temu
Spotkali się dwaj tak samo uduchowieni i majętni cwaniacy.
sigi2
2 miesiące temu
I zapewne za to że pogadał zapłacił ,,orlen " -MY . Rydzykowi .kiedy skończy sie to rozdawnictwo naszych podatków. i Vatu. W Polsce 23 % np. w Niemczech 19% - Jak unia to równo.
franco
2 miesiące temu
Jak bezpiecznie okradać państwo ,taki był tytuł tego wykładu?
franco
2 miesiące temu
To,że ten majątek zdobył nielegalnie to chyba pewniak?I co dalej?
bErjXCdD
1234
2 miesiące temu
Co uczył jak kupować mieszkania, i wzbudzać podejrzeń. hahaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić