Angelika Karpińska| 

Obajtek wrzucił prywatne zdjęcie. Zapowiada pracowity tydzień

30

Daniel Obajtek zazwyczaj stroni od dzielenia się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem prezes PKN Orlen postanowił jednak pokazać, jak spędza wolną niedzielę.

Obajtek wrzucił prywatne zdjęcie. Zapowiada pracowity tydzień
Daniela Obajtka czeka pracowity tydzień. (PAP)

Daniel Obajtek opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym pokazał, jak spędza wolny weekend. Prezes PKN Orlen pochwalił się, że odpoczywa przy ognisku. To chyba ostatnie chwile weekendowego relaksu, bo, jak zapowiedział, czeka go pracowity tydzień.

Zima dopisuje. Chwila odpoczynku przed kolejnym tygodniem pełnym wyzwań - napisał Obajtek.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Ostatnio o Obajtku jest w mediach coraz głośniej. Duże poruszenie wywołało przejęcie przez PKN Orlen grupy Polska Press, która wydaje 20 dzienników regionalnych, blisko 120 tygodników lokalnych oraz ok. 500 portali internetowych.

Ostatnio Obajtek został okrzyknięty "Człowiekiem wolności" tygodnika "Sieci" i "Człowiekiem Roku" tygodnika "Wprost". Były wójt Pcimia zyskał również ogromne uznanie ze strony Jarosława Kaczyńskiego, który wypowiadał się o nim w samych superlatywach i stwierdził, że jest on "nadzieją dla całej Polski".

Daniel Obajtek premierem? Prezes Orlenu komentuje

Pojawiły się nawet spekulacje, że prezes Orlenu może zostać nowym premierem. Jednak Obajtek stanowczo odciął się od plotek.

Nigdy na temat premierowania z panem premierem Jarosławem nie rozmawiałem - mówił pod koniec stycznia.
Z premierem Mateuszem Morawieckim nie mamy żadnej atmosfery skłócenia. (…) Na pewno nie damy się rozgrywać w tym zakresie - dodał.

Zobacz także: Ryszard Czarnecki z PiS o wywiadze Jarosława Kaczyńskiego. "Obajtek to człowiek sukcesu"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić