Obnażył się przed dzieckiem na placu zabaw. Policja prosi o pomoc

120

Poznańska policja poszukuje mężczyzny, który obnażył się w pobliżu placu zabaw przy jeziorze Malta i naruszył nietykalność cielesną jednego z bawiących się tam dzieci. W sieci opublikowano wizerunek zboczeńca. Wszyscy, którzy rozpoznają podejrzanego, proszeni są o niezwłoczne skontaktowanie się z policjantami.

Obnażył się przed dzieckiem na placu zabaw. Policja prosi o pomoc
Mężczyzna miał obnażyć się przed dzieckiem (Policja Poznań)

Niepokojące sceny rozegrały się 14 lipca na terenach rekreacyjnych w okolicy placu zabaw przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu. Choć od zdarzenia minęły już trzy miesiące, sprawca nadal pozostaje na wolności. Policja obawia się, że może skrzywdzić kolejne dziecko.

Obnażył się przed dzieckiem. Poznańska policja apeluje

Jak wynika z ustaleń policji, do miejsca, w którym bawiły się dzieci, w pewnym podszedł nieznajomy mężczyzna. Sprawca wykorzystał moment, kiedy jeden z maluchów oddalił się od swoich opiekunów. Zrobił coś okropnego. Obnażył się na oczach kilkulatka i naruszył jego nietykalność cielesną, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto nagłaśniają bulwersującą sprawę w sieci, licząc, że trafią na trop zboczeńca, zanim zrobi on krzywdę kolejnym dzieciom. W internecie opublikowano zdjęcia podejrzanego, uchwycone przez kamery monitoringu miejskiego, a także jego rysopis.

Mężczyzna ma około 40 lat, 170 cm wzrostu i siwe włosy. W dniu incydentu miał na sobie krótkie granatowe spodnie i biało-niebieską koszulkę z krótkim rękawem. Poruszał się na niebieskim rowerze. Mundurowi apelują o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat człowieka z fotografii.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-53 lub 47 77 123 11/12 - apeluje poznańska policja.
Zobacz także: Policjanci ruszyli na ratunek. Kobieta miała wielkie szczęście
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić