Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Angelika Karpińska
|

Obozy dla zakażonych w Chinach. Wyciekły nagrania

99
Podziel się

W mediach pojawiają się doniesienia o obozach kwarantanny w Chinach. Mogą być w nich zamknięte nawet miliony osób. Sieć obiegły szokujące nagrania.

Obozy dla zakażonych w Chinach. Wyciekły nagrania
Obozy kwarantanny w Chinach (Twitter, @songpinganq)
bFdTSKAB

Chiny prowadzą politykę "zero COVID" i próbują za wszelką cenę wyeliminować koronawirusa. W kraju powstały obozy kwarantanny, w których mogą przebywać nawet miliony osób.

Jak podaje "The Sun", jeden z takich obozów miał powstać w Shijiazhuang. Wybudowano tam tysiące małych, metalowych kontenerów. Zamknięto w nich nie tylko osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, ale także te, które mają objawy, ale negatywny wynik testu.

bFdTSKAD

Szokujące nagrania z Chin

Media społecznościowe obiegły szokujące nagrania, na których uchwycono obozy kwarantanny w Chinach. Na niektórych z nich pokazano spartańskie warunki panujące w kontenerach.

bFdTSKAJ

Osoby przebywające w izolacji skarżą się na brak opieki. Twierdzą, że są przypadki, iż dzieci zamykane są bez rodziców.

Tam jest zimno i przetrzymywani nie otrzymują wystarczająco dużo jedzenia. Nikt nie przychodzi na badania. Co to za kwarantanna? - powiedział BBC mężczyzna, który przebywał w obozie.
bFdTSKAK

Zobacz także: "Omikron jak Hannibal Lecter". Lekarz bije na alarm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdTSKBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(99)
Beti93
2 dni temu
Wzruszające🥳
tfuuuu!!!
2 dni temu
Hahahaaahaaaaaa, ale ściema. Ten filmik to z przed 2 lat z Wuhan. Wiec nie straszcie i nie siejcie paniki. Wstyd i hańba.
Pozdrawiam
2 dni temu
A z którego roku są te zdjęcia, filmy czy może w ogóle dokumentacja do tego artykułu? Proszę o opublikowanie źródeł w w formie załącznika. Bez takiej informacji, państwo siejecie dezinformację a przy okazji odnosicie przy tym korzyści finansowe w formie dochodów z prezentowanych reklam. Na takie działania są właściwe paragrafy w KK. Rozumiem, że waszego pana nie interesuje jakiekolwiek prawo tylko właściwa propaganda?
bFdTSKBf
963bpm
3 dni temu
w Polsce będą spartańskie warunki na cmentarzach, jeżeli tak się to toczy. Jedno mogę napisać. Nikt prawdy nie napisze i nie powie. Tylko ewentualnie Edyta Górniak, która powiedziała, że nie jest w stanie ocenić szczepionki jako specjalistka, ale to ingerencja z zewnątrz. Wiecie, że witaminę C można stosować do dokładnego mycia włosów i poprawiania wyglądu twarzy?
Stop
3 dni temu
Stop segregacji sanitarnej ustawy 1449 i 1846 ! Na jakiej podstawie twierdzicie że ktoś jest chory ? Wykonujecie od początku fałszywe testy PCR o których twórca noblista Karry Mullis mówił że się do tego nie nadają. Proszę zakładać czarną czapkę z trupią czaszką gdy namawiacie do eksperymentu mRNA gdzie EMA jaja sobie zrobiła dopuszczając to na Europę bez badań genotoksyczności , płodności i farmakokinetyczne.
REd
3 dni temu
W naszych mediach nie aż tak dawno pokazywali ,jak to Chińczycy przewracają się na ulicach od covida. A trupy przykryte leżały na ziemi.
Forma zastras...
3 dni temu
gdy jeszcze w Eu tego nie było to w necie były filmiki z chin gdzie służby sanitarne wjechały na dzielnice- posiadali broń a następnie było słychać tylko strzały i krzyki.Nie było widać gdzie strzelają i do kogo.A wszyscy wierzyli,że była likwidacja chorych na c19
Ozdrowieniec
3 dni temu
W obozach zamknięto w nich nie tylko osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, ale także te, które mają objawy, ale negatywny wynik testu. Zważywszy, że według lekarzy COVID może dawać dowolne objawy, w szczególności zaś objawy grypopodobne, do obozu może trafić absolutnie każdy, kto złapie choćby najlżejsze przeziębienie! Niech to będzie dla nas sygnał alarmowy! Zwłaszcza, że znając metody praktykowane w chinach ludowych, spora część przetrzymywanych na "kwarantannie" ludzi nigdy nie wróci już do swoich domów.
as123
3 dni temu
Elity zachodnie roniez walcza o pozbawienie podstawowych prawe masy ludzkie. W Chinach zero zdziwienia ale na zachodzie? Nawet nie trzeba konstytucji zawieszac zeby masowo ludzi pozbawiac prawa przemieszcania sie bo np ktos przekroczyl granice panstwa.
Gość
3 dni temu
Koniec wolności. Do tego cały świat dążył. Czarne scenariusze się sprawdzają. Żal tylko następnych pokoleń bo starsi jakoś jeszcze przeżyli fajne czasy a te małe dzieciaki to będą już żyły pod obstrzałem w reżimie
9777
3 dni temu
u nas w europie jest podobnie - nazywa się to przymusowym siedzeniem w domu pod nadzorem policji, czyli medyczny areszt domowy
-0-
3 dni temu
rzekoma pandemia ma służyć kilku celom światowym: między innymi wyeliminowani pieniądza Papierowego! i uzależninie od kontroli Państwa w 100%
,,90
3 dni temu
zamknięte miliony osób, ale... w oficjalnych statystykach prawie nikt nie choruje np. na stronach worldmetersinfo chiny (1 miliard 300 milionów)są na szarym końcu zakażeń, a polska (niecałe 40 milionów) ma rzekomo przerażająco dużo chorych i w ogóle i od razu wypowiadaja sie wielcy specjaliści z medycyny że tyle chorych w polsce, a tymczasem ... zapominają, że np. niemcy inaczej liczą zgony kowidowe (osoba musi mieć tylko sam kowid!), a w chinach ... statystyki ....ukryte całkowicie!! więc jak tu porównywać te dane ze sobą, to jakiś czeski film!!!
bFdTSKAX
wężownik
3 dni temu
na komisji niezdrowia 11 01 2022 przegłosowano że sejm i senat nie podlega przymusowi szprycy oni wiedzą co robią w przeciwieństwie do ciemnej masy co leci po kolejną dawkę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić