Obrażony kot zaczął rozmawiać z właścicielką. Wszystko zostało nagrane!

98

Miłośników kotów absolutnie nie brakuje. Wiele osób kocha te futrzaki chociażby za to, że potrafią umilić czas. Nieraz pojawiają się jednak "spięcia" z kotami. Niewiarygodne, co wówczas potrafią wyczyniać.

Obrażony kot zaczął rozmawiać z właścicielką. Wszystko zostało nagrane!
Kot zaczął mówić (YouTube)

Od lat toczy się dyskusja na temat tego, czy lepsze są koty, czy psy. Nie brakuje zwolenników i jednych, i drugich czworonogów. Prześcigają się w argumentach, chcąc ukazać wyższość kotów nad psami lub na odwrót.

Czworonogi niejednokrotnie potrafią poprawić humor. Są uważane za wyjątkowych przyjaciół człowieka. Kroczą u jego boku zarówno w lepszych, jak i gorszych chwilach.

Wideo z tym kotem to hit internetu!

Czasami koty miewają swoje humorki, co łatwo zaobserwować. Obrażony kot nie jest chętny do zabawy i raczej unika swojego właściciela.

Zaskakujące, jak zachował się nadąsany kot, który jest bohaterem hitowego nagrania. Jego miauczenie jest bardzo podobne do pojedynczych słów.

Wygląda to tak, jakby wdał się w dyskusję ze swoim właścicielem. Można się zastanawiać, czy to tylko przypadek, czy może jednak koty rzeczywiście wiedzą, jak mówić.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić