Wróć na
Aleksander Sławiński
|

Od soboty można organizować wesela. Na jednym z nich pojawił się niespodziewany gość

196
Podziel się

Od soboty 6 czerwca możliwa jest w Polsce organizacja imprez weselnych do 150 osób. W związku z tym wiele młodych par postanowiło zorganizować zaległe imprezy, a terminarze restauracji i sal weselnych pękają w szwach.

Od soboty można organizować wesela. Na jednym z nich pojawił się niespodziewany gość
Andrzej Duda pojawił się na weselu internauty, który dla żartów oznaczył go w poście. (Twitter)
bCZLaHmd

Od soboty można w Polsce organizować wesela. Pierwszego dnia po zniesieniu obostrzeń postanowił urządzić je jeden z użytkowników Twittera. Na jego imprezie pojawił się jednak niespodziewany gość.

Był nim sam Andrzej Duda, który postanowił zareagować na wpis pana młodego na portalu. Internauta narzeka w nim, że Dudabus, którym urzędujący prezydent podróżuje po Polsce w ramach swojej kampanii, zablokował drogę, którą mieli jechać nowożeńcy. Żartobliwie zapytał więc:

Wzielismy slub!Panie @AndrzejDuda podobno jest Pan we #wrzawy. Skoro juz Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie życzeniami? - napisał internauta.
bCZLaHmf

Wybory 2020 r. Prof. Jarosław Flis: Andrzej Duda nie jest PiS-owi do niczego potrzebny

Czytaj także:

bCZLaHml

Niespodziewany gość na weselu

Można przypuszczać, że potraktował to jako czysty dowcip, jednak czujny prezydent, lub ktoś z jego sztabu, zauważył wpis. Andrzej Duda skorzystał z zaproszenia i zrobił sobie zdjęcie z państwem młodym.

Fotografia trafiła na prezydencki profil i spotkała się ze sporym odzewem internautów. Większość komentujących była poruszonych zachowaniem prezydenta, jednak niektórzy wskazywali na to, że weselnicy nie mają maseczek, a także snuli przypuszczenia, że cała sytuacja może być marketingową "ustawką".

bCZLaHmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(196)
Swawola
4 miesiące temu
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Ile osób tyle opinii, tylko czemu przy okazji wesela, czyli jak nazwa wskazuje radosnych wydarzeń, w wielu wypowiedziach jest tyle pogardy i zwykłej ludzkiej marnoty!!!!!
Zdzicho
4 miesiące temu
Panie Prezydencie ! Zapraszamy Zdzicho, Rycho, Mietek i Bolek cela nr 4, ulica Rakowiecka, W-wa. Mamy prośbę o ułaskawienie, bo Mariusza Pan ułaskawił bez wyroku, a przecież prawo równe dla wszystkich.
Sopelek
4 miesiące temu
Jawne złamanie ustawy RODO. Pstryknęli fotkę i poszło w Polskę. Jeśli teraz jakiś fanatyk otruje im psa albo przebije opony to czy dostaną ochronę?
bCZLaHmH
O rety
4 miesiące temu
I prawo pierwszej nocy, panie młody, dla Dudy
asker
4 miesiące temu
To jest tzw.ocieplenia wizerunku....niby on taki swój chłop...Jkaby był prezydentem wszystkich Polaków to nie musiałby robić ustawek.
Najnowsze komentarze (196)
Jonys
4 miesiące temu
Pan młody był przygotowany. Kto do ślubu wpina do klapy znaczek z Polską flagą ?
Jonys
4 miesiące temu
Pan mlody byl przygotowany. Kto do ślubu wpina do klapy znaczek z Polską flagą ?
Znam prawdę
4 miesiące temu
Pan młody i prezydent znali się i oczywiście jest to wszystko ustawione. Nie ma przypadku.Trzeba poczytać to będzie wiadomo nawet gdzie pan młody pracował. Wszystko będzie jasne.
nick
4 miesiące temu
ale siara ...
ZdzichoRycho.
4 miesiące temu
Nie każdy mógłby wejść na moje wesele.
Huehuehue
4 miesiące temu
Ustawka
Mira
4 miesiące temu
Przecież nikt nie wita niezaproszonych gości z entuzjazmem. To było zwykłe chamskie wproszenie się i podejrzewam ,że to nie wpłynęło pozytywnie na resztę gości.Współczuję gościom.Uważam.że koszty spiepszonego wesela pokryliśmy my podatnicy żeby p. Duda się zareklamował oczywiście za zgodą państwa młodych którzy popierają Pis.
SWARÓG
4 miesiące temu
JA BYM ZAPYTAŁ. CZY SIĘ UMYŁ ten DUDA czy zmienił koszulę. No i oczywiście dezynfekcja. Bo na zdjęciu marnie wygląda. Koszula wymięta marynara pogięta.
bCZLaHmz
Piotr
4 miesiące temu
Bardzo fajne zachowanie pana Prezydenta kto by pomyślał że się zjawi a jednak! Jest to bardzo pozytywne pozdrawiam
Noooo
4 miesiące temu
Ale obciachowcy. Ja bym się wstydziła. Wstyd państwo młodzi i hańba.
hehehe
4 miesiące temu
jak można sobie tak ślub popsuć
roberto
4 miesiące temu
Panie Prezydencie. Gratuluję pomysłu i spontanicznego działania. Widać że ludzkie sprawy nie są Panu obojętne! Taki powinien być Prezydent dla ludzi. Tak 🤞 trzymać!
kit....
4 miesiące temu
Ustawka ,że aż WSTYD.
Nik
4 miesiące temu
Ci za wstyd
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić