aktualizacja 

Od tych obrazków aż robi się zimno. Zobacz co mróz zrobił z nowymi samochodami

34

Siarczysty mróz nie bierze Jeńców. Przekonały się o tym nowe samochody płynące na statku z Japonii do Władywostoku. W wyniku bardzo niskich temperatur pojazdy dotarły do portu całkowicie pokryte lodem.

Od tych obrazków aż robi się zimno. Zobacz co mróz zrobił z nowymi samochodami
Samochody skuł lód (Twitter)

Temperatury poniżej zera potrafią utrudnić życie. Przekonali się o tym mieszkańcy całej polski podczas Świąt Bożego Narodzenia. Kilkanaście stopni na minusie i sporo śniegu wywołały spore poruszenie. Są jednak miejsca na świecie, gdzie ogromny mróz jest nieodłącznym elementem krajobrazu przez kilka miesięcy.

Wśród miejsc charakteryzujących się niskimi temperaturami jest Władywostok. Niekiedy zimą można tam spotkać się nawet z kilkudziesięcioma stopniami poniżej zera. Mróz wpływa na miejscowy krajobraz, co pokazały niedawno zdjęcia jednego z fotografów. Rosjanin uchwycił rozładunek samochodów toyoty, które przypłynęły do tamtejszego portu z Japonii. Pojazdy były całkowicie pokryte grubą warstwą lodu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Fotografie wykonano zarówno zwykłym aparatem, jak i dronem. Perspektywa nie zmienia jednak podziwu nad siłą mrozu. Każdy z transportowanych statkiem samochodów był w całości pokryty lodem do tego stopnia, że nie można rozpoznać na zdjęciu koloru lakieru któregokolwiek z aut.

Zobacz także: Polska gotowa zapłacić 200 mln zł kary za Turów? Wiceminister znalazł winnego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić