Wróć na
Karolina Woźniak
|

Odłączyli 6-latkę od aparatury. Ojca wywlekli siłą. Dramatyczne nagranie ze szpitala

70
Podziel się

59-letni Rashid Abbasi został zakuty w kajdanki i siłą wywleczony ze szpitala. Mężczyzna chciał spędzić ostatnie chwile z umierającą 6-letnią córką po tym, jak lekarze poinformowali go o tym, że zamierzają odłączyć aparaturę utrzymującą dziecko przy życiu.

Odłączyli 6-latkę od aparatury. Ojca wywlekli siłą. Dramatyczne nagranie ze szpitala
Ojciec umierającej 6-latki nie zdążył pożegnać się z córką (YouTube, Sky News)
bCXMgTsR

59-letni konsultant medyczny został siłą wyciągnięty z sali jego córki. Całe zajście uwieczniła kamera policyjna umieszczona na mundurze funkcjonariusza. Rashid od prawie 30 lat pracował w brytyjskiej służbie zdrowia.

Niepokojący incydent miał miejsce na północy Anglii. Nie podano jednak nazwy szpitala ze względów bezpieczeństwa.

bCXMgTsT

Anglia. Dramat w szpitalu. Nie pozwolili ojcu pożegnać się z umierającą córką

Policja została wezwana na miejsce po tym, jak rodzice 6-latki cierpiącej na rzadką chorobę Niemanna-Picka, wdali się w sprzeczkę z lekarzami. Pracownicy służby zdrowia nalegali, żeby pozwolić Zainab umrzeć, ale rodzice nie chcieli się na to zgodzić. Walczyli o to, żeby utrzymać dziecko przy życiu.

Father who was dragged away from dying child's bedside takes legal action

Po przybyciu policjantów na miejsce funkcjonariuszka krzyknęła do Rashida, że ten "zachowuje się jak zwierzę". Oficerowie nie pozwolili mu również wyciągnąć z kieszeni lekarstw, które mężczyzna musi zażywać. 59-latek został aresztowany.

bCXMgTsZ

Nagranie pokazuje, jak brytyjska służba zdrowia traktuje pacjentów, którzy nie zgadzają się z decyzją lekarzy. Matka 6-latki błagała funkcjonariuszy, żeby "okazali współczucie" i pozwolili im spędzić ostatnie chwile z córką. Po chwili policjant wydał ostatnie ostrzeżenie i zakuł mężczyznę w kajdanki.

Zobacz także: Pandemia koronawirusa wciąż groźna. WHO zwołuje specjalne posiedzenie

bCXMgTtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
George
2 miesiące temu
Brytole są znani z zabijania dzieci. Podobnie było z małym Alfiem.Ciekawe czy jak ich 'royal' stara prukwa będzie zdychać, też będą tacy bezwzględni.
Apokalypto
2 miesiące temu
Ludzie tracą sumienie i człowieczeństwo i są coraz bardziej zezwierzęceni i barbarzyńscy dlatego nie dziwie się dlaczego Bog chce po raz kolejny ukarać człowieka.
prawda
2 miesiące temu
To jest własnie prawda jak ich obchodzi nasze zdrowie i zycie a tu na wciskają kit ze chodzi on asze zdrowie z tym całym cyrkiem !!!!!!!!!
bCXMgTtv
jarek
2 miesiące temu
bardzo prosze nie pisac takich glupot ze zaraz w polsce to bedzie to samo ze to panstwo PIS i takie tam.prosze wspolczuc tym rodzicom.
jkl
2 miesiące temu
co by ich zbawilo te kilka chwil, a dla rodzicow kazda sekunda z dzieckiem byla na wage zlota, znieczulica totalna
Najnowsze komentarze (70)
Polak1
2 tyg. temu
Tak konczy się poprawność polityczna w krajach zachodu. Życie zwierzecia ważnejsze od ludzkiego... mamy multy-kulty..... To samo bedzie w Polsce jak dojdą do władzy lewacy i zwycięży ideologli LG oraz urośnie w siłę ANTIFA - już partja SLD-rzecznik prasowy i Trzaskowski będą je finansowali z naszych pieniędzy opłaca się terroryzm....
All
2 miesiące temu
W ostatnich chwilach tego dziecka policja i lekarze zapewnili ból dziecku stosując przemoc wobec rodziców. To już skaza, odrętwienie umysłu odbiera ludziom empatję i zdolność do prawidłowej oceny sytuacji. Kolejna czara została wysłana.
All
2 miesiące temu
Czy oni tam mówią że zmarła po 3 dniach od odłączenia?. Może powinni zrobić sekcję czy czasem ktoś jej niepomugł odejść. Policja zachowuje się jak najemne zbiry wystarczy zadzwonić a przyjadą i bez oceny sytuacji aresztują nieważne czy winny.
Rafał 33
2 miesiące temu
Brytole lubią zabijać osoby, które w innych krajach by dalej mimo choroby mogły żyć. Współczuję wszystkim mieszkańcom UK
Dr no
2 miesiące temu
Lucyfer nadchodzi i nic tego na ta chwile nie zmieni
Kreska
2 miesiące temu
Przecież u nas jest tak samo. Po zmianie prawa już nie sąd ale jeden lekarz decyduje o odłączeniu od aparatury. Życie staniało. To pierwszy objaw przeludnienia Ziemi.
Szef
2 miesiące temu
Brytyjskie Korwy... Niema
Ash
2 miesiące temu
To prawda ze video jest szokujące, jednak lekarze czekali z ta decyzja 18 miesięcy! Wiec to nie tak ze rodzina się dowiedziała i nie miała czasu się pożegnać. Lekarze już 18 miesięcy wcześniej powiedzieli rodzicom ze dziewczynka powinna być odłączona. Wiec było dużo czasu. Ona i tak w końcu umarła naturalnie. Portal powinien to wyjaśnić czytelnikom.
bCXMgTtn
Ooo
2 miesiące temu
A ja bym zapisał sobie nazwiska tych lekarzy i odmienił ich życie
ave
2 miesiące temu
A nikt nie pomyślał że na to łóżko czekały inne osoby które miały szanse wyzdrowieć? Że to dziecko nawet gdyby jakimś cudem przeżyło, to nie mogło by normalnie, samodzielnie funkcjonować. Było by obciążeniem dla rodziny i społeczeństwa. I nigdy by tak naprawdę nie było szczęśliwe. Bardzo dobra decyzja lekarzy odnośnie odłączenia aparatury, tylko nie rozumiem dlaczego nie pozwolili rodzicom zostać przy małej do końca.
o2- pl
2 miesiące temu
TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA ZNIECZULICA.ŻADNE ZWIERZE NIE OPUSZCZA UMIERAJĄCEGO TOWARZYSZA.ALE CÓŻ MY JESTEŚMY GORSI OD ZWIERZĄT
janek
2 miesiące temu
STRASZNE ale jak eutanazja rzadzi juz swiatem i starych ale zdrowych chca zabijac to co mówic o chorym bezbronnym dziecku i zrospatrzonych rodzicach , my zachowajmy rozum i nie wpuszczajmy ideologii co wszystko ma przeciwko człowiekowi
GOSC
2 miesiące temu
KTOS NA MIEJSCE I NAZWE TEGO SZATANSKIEGO BUDYNKU ????
Muerte
2 miesiące temu
Współczucie,przyzwoitość,pokora.Tych słów i pojęć nie wymyślił człowiek, ale chyba jakiś o Obcy.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić