aktualizacja 

Odrzuciło ją 18 uczelni. Otworzyła list z ostatniej ze łzami w oczach

52

Jennifer Zhang postanowiła aplikować na najlepsze uniwersytety w Stanach Zjednoczonych. Po tym jak przeczytała 18 decyzji odmownych, została jej w odwodzie tylko jedna uczelnia. Kiedy dziewczyna zlogowała się na swoje konto rekrutacyjne, łzy natychmiast napłynęły jej do oczu. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Odrzuciło ją 18 uczelni. Otworzyła list z ostatniej ze łzami w oczach
Jennifer Zhang podzieliła się w sieci swoją reakcją z przyjęcia na uczelnię (YouTube)

Rodzice Jennifer Zhang przyjechali do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia. Nastolatka postanowiła jako pierwsza osoba w swojej rodzinie udać się na studia. W tym celu złożyła aplikacje na 19 najlepszych uniwersytetów.

Nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała. Media obiegło wzruszające nagranie

Zhang prowadzi własny kanał na YouTubie. Dzieli się na nim relacjami ze swoich codziennych aktywności. 18-latka postanowiła ukazać swoją reakcję na czytanie decyzji od poszczególnych uczelni.

Na filmie widać, jak dziewczyna siedzi w salonie razem ze swoim bratem i rodzicami. Wszyscy kibicują nastolatce, aby została przyjęta na studia. Kiedy jednak Zhang otwiera odmowne decyzje od kolejnych uczelni, sytuacja zaczyna robić się nieciekawa.

Po przeczytaniu 18 odmów nastolatka zaczyna ronić łzy. Postanawia jednak zalogować się jeszcze na swoje konto rekrutacyjne na Uniwersytecie Pensylwanii. Nagle podnosi brwi i wyskakuje w górę z fotela.

Udało się, o mój Boże! – krzyczy nastolatka, a do oczu napływają jej łzy szczęścia.

Na filmie widać, jak cała rodzina gratuluje Zhang. Rodzice biją jej brawo, a następnie przytulają swoją córkę. Mama nastolatki nie może powstrzymać łez.

Dostała się na wymarzoną uczelnię. Studia relacjonuje na YouTubie

Filmy na kanale Zhang pokazują, że nastolatka faktycznie studiuje na Uniwersytecie Pensylwanii. Dziewczyna dzieli się z oglądającymi swoimi przeżyciami z uczelni oraz innymi aktywnościami.

Uniwersyt Pensylwanii należy do najbardziej prestiżowych uniwersytetów amerykańskich. Jest członkiem Ligi Bluszczowej i przoduje w rankingach kierunków prawniczych oraz biznesowych.

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić